Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy állandóan számonkérő és bizalmatlankodó (nem kimondottan féltékenykedő) barátból milyen férj lenne?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy miért vagyok még vele, talán a vonzalom nagyon erős közöttünk. (2 éves kapcsolat)

Azt sem hiszi el, hogy fodrászhoz megyek vagy beülök meginni egy kávét, állandóan a kételkedést látom az arcán. Nagyon rossz így élni, pedig szeretné, ha a felesége lennék. De ha ez várna rám a házasságban is, inkább lemondok róla. Mit gondoltok, van esély arra, hogy javuljon a helyzet? Vagy egy ilyen ember nem tud gyökeresen megváltozni?

Bármilyen tanács jöhet, köszi.


2016. okt. 15. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem,nem tud.

en pl azt ereztem,hogy folyton szamin vagyok kerve,kenyszeresen beszamolok mar mindenrol,es az se volt mindig jo neki.

nem veletlenul ex.

2016. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fish1 ***** válasza:
100%

Akkor tud megváltozni, ha ő akar. Ha azt látja, hogy ez a helyzet neki se jó. De egy ilyen probléma mögött elég sokminden húzódik, szóval szerintem évekbe telne.

A helyedben kilépnék ebből, amíg nem lesz még durvább a helyzet.

2016. okt. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha osszehazasodnatok csak meg rosszabb lenne......amugy sem ertem hogy tudsz igy egyutt lenni valakivel hogy meg arrol.is be kell szamolnod ha a wc-re mesz!
2016. okt. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fog javulni.

Sőt sokkal rosszabb lesz.

De ettől még úgyse fogod elhagyni ugye?

Persze nem.

Az ilyen alakok amúgymeg képzelem milyen jók az ágyban.

2016. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem tudod tudatosítani benne, hogy ő nem a faterod, hanem a párod... akkor pocsék.
2016. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem volt mindig ilyen, kb. fél éve megy ez durvábban, amikor elkezdett szorosabbá válni a kapcsolatunk, elkezdtük tervezni a jövőt stb.:(

Amúgy tényleg jó az ágyban...

2016. okt. 16. 09:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom megitélni hogy te meg tudod-e ítélni eddigi tapasztalataid alapján a jó kex fogalmát.Elvégre ha csupa olyannal hozott eddig össze a balsors akik szerintem nem voltak igazából tehetségesek akkor a még legnormálisabb lesz a meghatározó.Aki jobb mint a többi.

Mindegy.Ha azt mondod jó akkor elhiszem es kész.

Akkor viszont mire féltékeny?Ha jóvagyok az ágyban nincsenek kétségeim nemigaz?

Beképzelt és énközpontú lehet a barátod.

Az elején is ilyen volt csak még viselkedett hogy megfűzhessen.Így megy ez.

Szóval nem fog változni.

Ha legközelebb ilyen van akkor keményen ugasd le a fejét mert másból úgyse fog érteni.

Ja de előtte a kötelező felnőtt módra alaphangon megbeszélés körét lefutni mert úgy illik.Használni nem fog meg úgyis kitérő válaszokat fogsz kapni de a többi válaszoló is ajánlani fogja.

2016. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz feleségként majd egy állandóan lakatra zárt szobában élni majd az életedet,akkor SŰRGŐSEN hagyd ott ezt az ürgét...
2016. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt mindig ilyen, kb. fél éve megy ez durvábban, amikor elkezdett szorosabbá válni a kapcsolatunk..."


Vagyis ahogy "szorul a hurok", úgy tör elő belőle a visszafojtott énje.


Nnomost, én három pályát látok hirtelen:

1. behódolsz. Ebben az esetben jön a féltékenykedés, a "csador" és társai. Vagyis a rabszolgája leszel.

2. Megküzdesz vele - nem hagyod, hogy elnyomjon. Esetleg hosszú, harcban gazdag, ámde örömökben szegény házasság lesz. Vagy rövid.

3. Egyszerűen megőrzöd a függetlenséged.


Vagy persze valami egészen más, amire nem is gondoltam.


Egy biztos: ő domináns típus, de nagyon. Szóval ha te nem vagy nagyon szubmisszív, akkor nem lesz jó a kapcsolat.

2016. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7-es válaszolónak:

Szerencsére eddig mindig olyanokkal hozott össze a sors, akikkel nagyon jól működött a szex. Nekem nő létemre ez fontos, meghatározó.

De ebben az esetben kénytelen leszek ettől eltekinteni, mert hiába a vonzalom, ha egy barom az illető, aki "apaszerepben" tetszeleg.:)

9-es válaszolónak:

Nagyon független és önálló nőnek tartom magam, ezért fura, hogy őt meg elviseltem ennyi ideig.:)


Köszi a kommenteket mindenkinek.

2016. okt. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!