Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvagyok keseredve a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvagyok keseredve a kapcsolatom miatt, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párom 1-2 hetente hétvégén találkozunk és akkor minden tökéletes kettőnk között. Állandóan ölelget, puszilgat, szeretgetjük egymást, a szex is tökéletes. Hét közben manapság elég keveset írunk egymásnak mert nem történik velünk semmi olyasmi, de azért mindig érdeklődünk egymás felől x óránként. Viszont régebben sokkal többet írunk, sokkal kedvesebbeket írt nekem, sokkal többet foglalkozott velem úgymond.. Mostanában elmaradnak az aranyos reggeli üzeneket stb.. Viszont mindig becézget, ha mondom neki, hogy szeretem habozás nélkül visszaírja, a találkozók se maradnak el. Egyszóval csak a neten változott meg egy kicsit ami engem zavar, de akármikor felhozom neki, hogy változott meg tuti nem szeret mindig azt mondja ez nem igaz, ugyan olyan és szeret engem.

Kérdezgettem a barátait, igazából egyik se tudja hova rakni..

Mit gondoltok erről az egészről?

1 éve vagyunk együtt. Sose voltak nagyobb veszekedéseink

21L a párom 23F



2016. okt. 16. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Abba gondolj bele,hogy amikor régen nem volt internet, akkor hogyan kommunikáltak egymással.

Be ne beszéld magadnak ezeket hogy ő nem szeret téged meg stb. Szerelemben soha ne gondolkozzál negatívan, soha nem lesz az hogy állandóan irkálni fog neked. Amúgy együtt éltek?

2016. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azon lennék kiakadva, hogy csak hetente, kéthetente találkozunk.
2016. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt és azért találkozunk 1-2 hetente mert mind a ketten az ország másik végében élünk :)
2016. okt. 16. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne mondogasd neki szerintem sokszor, hogy úgy érzed, hogy nem szeret téged meg, hogy megváltozott mert én is kerültem már hasonló helyzetbe pasival és mindig kiakadtak és veszekedés lett belőle :/

Írj te neki jó reggelt üzeneteket :) Napközben is akár megüzenheted neki, hogy mennyire várod már a hétvégét és, hogy mit fogtok csinálni stb... Készülj neki meglepivel, ne mindent tőle várj el, te is tegyél érte :)

2016. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Ja, tehát távkapcsolat.

Amit én egy kicseszett hülyeségnek tartok, úgyhogy inkább nem is kommentálom. :)

2016. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem gond. 1 év után már kezd felszállni a rózsaszín köd, a pillangók sem repkednek úgy az emberben. Ez már normális ilyenkor. Az a lényeg, hogy amikor találkoztok akkor minden jó legyen. Egyébként tervbe van véve az összeköltözés? Mekkora a távolság? Ezeket csak azért kérdezem, mert szerintem a távkapcsolat hosszú távon csak akkor működik, ha van reális esély az összeköltözésre (mondjuk ha befejezitek a sulit, azonos városban kezdtek el dolgozni).
2016. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!