Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Soha nem vette figyelembe amit én szeretnék, pl soha nem érkezett a megbeszélt időpontban a randira, és persze nem 2-3 perces késésekről van szó. De másban sem volt rám tekintettel, nekem találkoznom kellett vele amikor ő akart, de amikor én szerettem volna, akkor nem. Ráadásul míg ismerkedtünk, a családjának sem beszélt rólam soha. Még egyszer azzal az indokkal mondta le a randit, ráadásul Facebookon(meg sem láttam volna ha fel se nézek), hogy összeveszett az apjával és a tesójával. Persze kibékültem vele, mert ajándékot is küldetett nekem, amiből azt hittem megváltozik. De ugyanúgy nem tartott tiszteletben így végleg megszakítottam vele mindent. Azt mondta hogy milyen kár hogy nem csak neki csinosítom ki magam. Meg azt is mondta hogy én senkinek se kellenék, de neki lesz barátnője, míg nekem nem lesz barátom így. De azóta is írogat Facebookon. Először azt írta hogy béküljünk ki, utána meg azt hogy az önzőségem tönkreteszi a kapcsolatot.
2016. okt. 16. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy önző egoista. jobb ha nem tartod vele a kapcsolatot.
2016. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondanàm neki hogy te vagy az önző egoista és kopj le !Hidd el jobban jàrsz azzal ha nem foglalkozol vele !
2016. okt. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem az egojàt sértetted meg hogy végleg kidoptad sztem ez a baja !Bosszút meg nem igazàn tud rajtad àllni esetleg hogy zaklat de sztem ez gyerekes viselkedés az ilyet még férfinak sem tudnàm nevezni . Majd kifog egy csajt aki jol megszivassa az ilyen csak azt érdemli !
2016. okt. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!