Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen tettem, hogy szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy szakítottam, ha úgy éreztem, a szerelmemnek nem fontosak a dolgaim?

Figyelt kérdés

Mindig azt éreztem, hogy inkább hátráltat, mintsem segítené az előrejutásomat. Teljesen mindegy volt neki, hogy hol dolgozok, szerinte a munka az munka, és ne legyek már ennyire büszke. Azt is csak egy hóbortnak tartotta, hogy rendszeresen sportolok, és így annak sem örült volna, ha versenyre megyek stb. stb.

Valójában még nem volt egy olyan normális kapcsolatom sem, ahol támogattak volna a céljam elérésében, szóval fogalmam sincs, milyen érzés lehet ez, de azt tudom, hogy a jelenlegi nem jó...


2016. okt. 16. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jól tetted. Én ahogy és amiben tudom, segítem a páromat, és ez így van jól.
2016. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, teljes mértékben jól döntöttél. Ne elégedj meg olyan pasival a későbbiekben sem akinek nem vagy elég fontos.
2016. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én fontos voltam neki, mindig rajtam lógott, de az, hogy mit szeretnék, az nem nagyon érdekelte.:(
2016. okt. 16. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
És te milyen törekvéseiben támogattad?
2016. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Amiben akarta mindenben.

Álláskeresésben, nyelvtanulásban, családi ügyekben, életmódváltásban stb...

2016. okt. 16. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha sorozatosan ugyabba a hibába esel hogy olyan pasikat választasz akik hátráltatna és nem támogatnak téged, nem gondolod hogy a hiba benned van? Nem tanulsz a hibáidból?


Örök szabályok: Zsák a foltják mindig megtalálja. Hasonló a hasonlót vonzza.


Igen, jól tetted hogy szakítottál.

2016. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hova rajtad lóg nem azt jelenti hogy fontos vagy neki.
2016. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nagyon is igaz.

Mindig velem akart lenni, vagy mindig tudni rólam, de inkább ellenőrzés jellegű volt a dolog, mintsem tiszta és őszinte érdeklődés...

2016. okt. 17. 11:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy jól döntöttél, akkor helyesen tetted. Mondjuk a másik oldalt is jó lenne meghallgatni. Pl az én barátom is addig-addig válogatott az állások közül, hogy a végén hónapok óta nem dolgozott. Akor mondtam neki, hogy jó lenne, ha rohadt gyorsan találna valamit, mert ez így nem pálya. Mikor meg mondta, hogy nem megy az olyan gyorsan, mondtam, hogy de igen, elmegy árufeltöltőnek, vagy eladónak, közben persze keresgéljen mást, de olyat nem játszunk, hogy neki büdös az alantas meló, jobbat meg nem talál, szóval semmit nem csinál. A verseny is kérdéseket vet fel. Elvárod tőle, hogy ott legyen a versenyeiden? Tőlem pl elvárta volna, hogy minden századrangú hülye meccsén ott legyek, és emiatt a hétvégémből órákat autókázzak vele valami putri kis faluba. Aha, nem. A verenyek nem mennek rendszeresen a találkozásaitok kárára? Ha egy kasszán vagytok, akkor nem kerülnek nagyon sok pénzbe?
2016. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arról van szó, hogy nekem bármilyen munka is büdös lenne, ugyanis eddig a vendéglátásban dolgoztam, pultos, báros, rendezvényeknél pincér. De most nemsokára lesz egy komoly egyetemi végzettségem is, és abban szeretnék dolgozni tovább. Erről van csak szó, semmi másról. Ő EBBEN NEM TÁMOGAT.

A másik, hogy egyszerű kis versenyekről van szó, dehogy várom én el, hogy ő ott legyen. Minimális költségű dolgok, amúgy külön élünk.:)

Nem szeretné, ha valamiben kiteljesednék szerintem.

2016. okt. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!