Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek a szeretője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Today.tomorrow. kérdése:

Hogy legyek a szeretője egy 40 éves pasinak?

Figyelt kérdés
40 éves férfi ismerősömbe 2 éve totál belezúgtam.Ő egy rossz kapcsolatban él pár éve, de a gyerek miatt nem akarja otthagyni a nőt.Azt mondta, ha nem lenne gyereke, velem lenne!!!Mielőtt összejött a nővel tudtomra adta hogy bejövök neki,csak akkor még nem tudtam, hogy akarok-e tőle vmit,így nemet mondtam.Később jöttem rá, hogy szeretem. Többször találkoztunk,sokszor hív,de hozzám se ér szinte.Még nem történt semmi, de nagyon szeretném lenne testi kapcsolat! Tudom, hogy többet nem várhatok ettől az egésztől,de hogy mondjam el neki?? Ő nem tudja, hogy szeretem..26N

2016. okt. 16. 23:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Sztem csak mond el hogy vàltozott benned vmi te többet érzel irànta mint baràtsàg !Hívd el magadhoz és adagold be neki a dolgot!
2016. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

"Mielőtt összejött a nővel tudtomra adta hogy bejövök neki,csak akkor még nem tudtam, hogy akarok-e tőle vmit,így nemet mondtam.Később jöttem rá, hogy szeretem."


Aha magyarul mielőtt nem volt mas a képbe nem kellett, most meghogy nős csalados férfi lett, hirtelen kellene és érdekesebb...

2016. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ismerős szitu.Mond meg neki hogy elhamarkodottan nem jól döntöttél, megbántad.
2016. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolata, gyereke van, akkor sehogy. Hátha még menthető a kapcsolat, de ha közbelépsz, kisebb esély lesz, hogy menthető legyen.
2016. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ok, ez egész rólad szólt végig. De hol vannak azok a szereplők, akik ebben az életnek nevezett bonyolult komplex térben veled együtt haladnak párhuzamosan az időben, és helyet foglalnak el valamilyen szinten az életedben?

Egyszer hibáztál, amikor rosszul mérted fel az érzelmeidet. Mi szavatolja, hogy most jól? És ha nem? Megkapod a pasid megunod, megy a kukába, és a családon átgázoltál (ha rosszul működik is), mert neked olyan ihleted volt, hogy ez talán szerelem is lesz?


Bocs, de nekem egy kicsit önzőnek tűnnik ez az egész. Felelőtlennek. És megoldásként sem valami felnőtt emberhez méltó dolgot ajánlasz fel, hanem egyből legyünk szeretők! Mert csak ez az kiút van? Ennél többet nem remélhetsz? Te ezt a férfit nem akarod igazán és nem szereted igazán. Vagy nem vagy valami kreatív, mert a szappanoperák egysíkú megoldásainál valami életképesebb és komplexebb dolgot nem sikerült kifundálni.


Szerintem ha ezt reggel végigolvasod, józanul, és végiggondolod, akkor te is ráfogsz jönni, hogy 1. nemcsak szerető lehetsz. 2. Sokkal komolyabb dolgok forognak kockán minthogy neked meglesz egy strigula a plátói szerelmek táblázatodban.

2016. okt. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha te most összefekszel valakivel akinek családja van, nem érdemelsz te se mást csak ,hogy majd ha neked lesz a férjed feküdjön össze mással! Ez a véleményem undorító, hogy 26 évesen ilyeneken jár az agyad.
2016. okt. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyél már ennyire naiv!"rossz kapcsolat,csak a gyerek miatt..."minden pasi ezt mondja!
2016. okt. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Súgd a füléde, hogy neked a foglalt fa.sz jobban ízlik. Venni fogja a lapot!


Főleg ha annyi eszed van, hogy egy férfi a gyerek miatt nem válik. Hogyne, persze.... és a gyerek miatt dugja szét az asszonyt minden este. XD


Van ilyen nő, aki párkapcsolatra nem alkalmas, csak szeretőnek. Mondjuk erre a legtöbb nő nem büszke, de még olyan is akad, aki erre veri magát, hogy ő csak ba.szni kell valakinek, zoknit mosni nem tud.

2016. okt. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy ja! Mindegyik azzal a dumával jön,hogy rossz a házasság de a gyerek miatt nem akar válni. Francokat! Kamu!

Ha annyira rossz lenne a házassága akkor már elváltak volna gyerek ide vagy oda. Ne legyél naiv! Csak fiatalabb husi kell neki semmi több.

Mellesleg értékeld már magad annyira,hogy nemcsak szeretői poziciora palyazol!

2016. okt. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, hogy miért gondolja mindenki, hogy hazudnak azok a férfiak, akik azt állítják a gyerek miatt nem válnak.

Ha tudnátok hány ilyen ismerősöm van.


A jog kéthetente hétvégét állapít meg az apának, ha a gyerek az anyánál kerül elhelyezésre. Ha valaki szereti a gyerekét, akkor ez egyszerűen elfogadhatatlan. Tudjátok én sem mernék elválni abban a tudatban, hogy nem látom majd a gyerekemet, de egy idegen viszont vele élheti a mindennapokat.


És akkor erre hivatkozva nem tarthat se szeretőt, se semmit, viselkedjen bárhogy a házastársa. Kárhoztassa magát boldogtalanságra.


Hát ez aztán igazságos, mit mondjak.

2016. okt. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!