Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy a párommal?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondok vannak a párommal szexuális téren, ugyanis eléggé megcsappant az együttléteink száma az utóbbi időben.(havi 1-2) fél éve költöztünk össze már majdnem 3 éve vagyunk együtt.Eléggé elszomorít és már beszéltünk is róla párszor, de eddig semmi változás. Elmondása szerint ő kíván és tetszem neki így is (2 év alatt gyógyszer miatt +15 kg -ot híztam).Meg is érteném ha nem kívánna, csak hiába mondom hogy mondja el ha nem, azt mondja kíván.A lényeg,nem rég kicsit relaxáltam gyertyákat gyújtottam és feküdtem a kádban,kitaláltam egy ürügyet hogy behívjam,adjon ide valamit, mondom hátha kap az alkalman ...de csak oda adta amit kértem és kiment.

Ezt mire véljem? Miért van ez? Annyira rosszul esik...Valakivel elő fordult már ilyen?Vagy én gondolkozom hülyén és nem azt kellett volna várnom hogy oda jöjjön hozzám és rám vesse magát?Mi lehet a gond?Ő azt mondja nincs semmi, de mikor ilyen történik elbizonytalanodom.


2016. okt. 17. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy, ki a "hibás"? Ez a kapcsolat így nem működik, te nem vagy kielégítve, őt meg ez nem zavarja.

Lehet, hogy tényleg neki ennyi az igénye, és tetszel neki, meg minden, de havi 1-2 szexnél többre nincs kedve.


Ez olyan sarkalatos kérdés, amiben nincs kompromisszum, mert olyan nincs, hogy dugunk is egy kicsit, meg nem is. Nagyon eltérő igényeknél az pedig mindkettőtöket csak frusztrál, ha közelíteni próbáltok. A heti egy neked lehet, hogy még mindig kevés, neki meg túl sok, és kényszerből csinálja.


Szépen búcsúzz el tőle, és keress olyan pasit, akivel egyeznek az igényeitek ilyen téren.

2016. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az évek múlásával általában megcsappan az együttlétek száma, bár azért 3 év után ez nem annyira jellemző.

Nem lehet, hogy igazat mond csak más miatt nincs rá igénye? Fáradtság, munkahelyi stressz stb?

2016. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 év nem olyan sok hogy havi 1-2 alkalom legyen csak. A 15 kiló vagy több inkább okozhatja hogy már nem kíván annyira. Az nem biztos hogy igaz amit ezt illetően mond.
2016. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, itt sok lehetőség lehet. Azok is, amiket előttem írtak. Lehet, hogy a kapcsolatnak vége, lehet, hogy az évek miatt kevesebb szexet akar. Esetleg lehet, hogy mostanában stresszesebb az élete és ezért nem kívánja?

Még egy lehetőséget írnék, amit mások nem írtak: Nem indítod be. Alapvetően sokat szeretek szexelni, de bizonyos esetekben nem. Volt egy barátnőm, aki kihozta belőlem ezt az esetet. Egy idő után hisztis lett, ami elég zavaró volt, szóvá is tettem, de nem változtatott a dolgon. Aztán panaszkodott, hogy már nem mászok rá. Valóban nem másztam rá, mert ha a találkozásunkból 1 óra hisztivel telt, akkor egyszerűen elment a dologtól a kedvem. Utána már próbálkozhatott bárhogy, elmúlt a hangulat.

2016. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már kb 1 éve ez megy egyébként...Nem stresszel ő tök nyugodt.Megkérdeztem tőle ezt a fent említett szituációt a válasza az volt ,, én azt hittem csak a krém kell"...Igazából csak ígérget de semmi változás...Ígéri hogy jobban figyel rám, hogy többet foglalkozik velem.

De ezt már sokszor megígérte,és semmi eredménye.

2016. okt. 18. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!