Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rászokott miattam a cigire?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a barátommal, akkor nem cigizett egyáltalán és meg is beszéltük, hogy se ő, se én nem akarok dohányzó párt.

Aztán most takarítottam a lakásban és találtam a kabátjában egy doboz cigit, amiben már alig volt... Már régebben is voltak ebből vitáink, hogy ő titokban cigizett, amikor a haverjaival ment bulizni, általában akkor amikor nem voltam ott, de ha ott voltam, akkor is "könyörgött", hogy hadd szívjon már el egy szálat... De amúgy nekem mindig mondta, hogy jaaj nem, ő jó fiú volt, ő nem cigizett...

Kérdőre vontam és azt mondta, hogy pár hónapja nagyon rákapott, de csak a munkahelyén szokta szívni és ha bulizni megy. És azt mondta, hogy azért, mert nagyon sokat veszekedtünk mostanában (persze, voltak viták, de nem hónapokon át...) és hogy én miattam kezdte el szívni, mert így vezeti le az idegességét... Én meg mondtam neki, hogy ez már rászokás. Ő meg azt mondta, hogy nincs rászokva, mert akkor itthon is kívánná, de eszébe se jut...


Szerintetek? Ti erre mit reagálnátok?


2016. okt. 17. 14:56
 1/9 90-ben született F.. ***** válasza:
Akaratgyenge és hazudozós is. Remek embernek tűnik.
2016. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem melletted én is rászoknék a cigire... Így hisztizni cigi miatt. Oké, nem örülsz neki én sem örülnék. De minél jobban hisztizel miatta annál többet fog szívni. Mond neki, hogy szívja nyugodtan, az ő egészsége+pénze meg rá. Hidd el hamarabb abbahagyja ha nem veszekszel vele emiatt.
2016. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges h az miatt!!! Én most 2 hónapja cigizek...de csak ugy ha egyedul vagyok es nem tudja senki a baratom se!!! Azert csinalom enis mert rengeteg feszultseg idegesseg stb gyult fel bennem az evek soran es mashogy nem tudom levezetni csak igy... de nallam is ez van ha velem van meg stb akkor ensem kivanom ...nemis akarok raszokni csak igy neha neha jo egy egy szal ..
2016. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem miattad szokott rá a cigire.

Ha nem dohányzol, megértem, h nem örülsz neki, de nyilván megvan annak is az oka, h a párod nem merte neked elmondani.. gondolom azért, hogy ne legyen újabb vita emiatt...

Én nem dohányzom, de neked is lehet később oylan szokásod, aminek viszont ő nem örül...

vagy elfogadod, vagy elhagyod... DE! ha elfogadod, akkor meg nem ér 1x sem az orra alá dörgölni.

2016. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
És ha cigizik, de otthon nem gyújt rá, akkor mi van? Rengeteg ismerősöm van aki csak sörözés közben gyújt rá, vagy valamelyik gyökér ügyfél felhúzta az agyát és lejön velünk bagózni... engem nem érdekelne addig amíg otthon nem gyújt rá. Ennyi.
2016. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha egy kapcsolatban titkolózni kell akkor az rég rossz... nem véletlenül nem mondta el neked... mert csak a cirkusz lett volna belőle, és jééé, a sejtése be is bizonyosodott....
2016. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "cigis-elhallgatós" dolgoknál mindig a Nem kellesz eléggé c. film jut eszembe, ahol olyan jól levezeti a film, miért nem mer őszinte lenni a pasi a cigivel kapcsolatban a nő állandó hisztije miatt. Nálatok hasonló lehet a helyzet.
2016. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell a cigiből ekkora ügyet csinálni? Nem kábítózik, vagy füvet szív, nem is alkoholt iszik amitől esetleg még h.lye is lenne! Ráadásul ha otthon van nem is gyújt rá. Mindenki de szigorítaná ezt a dohányzást, aláírom nem egészséges...de bakker nem változik meg tőle az ember viselkedése mint bármi más élvezeti cikktől. Számomra az alkohol nagyobb bűn (nyilván a drog is, de az nem legális)!

Egyébként régen mikor cigiztem, az akkori párom folyamat beszólogatott mikor rágyújtottam, hát elkezdtem titokban cigizni (érettségi miatt úgy bestresszeltem h rászoktam)! Végül a kapcsolatunk nem tartott sokáig, de nem a cigi miatt!

2016. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

HAHAHAHA. Mint az exem, szerencsétlen akaratgyenge gyökér. Miért ne tulajdoníthatna neki jelentőséget, ha előre megbeszélték, hogy nem akarnak dohányzó párt? Nem is értem... Nálunk dettó ez volt, aztán végül meg is untam, legalább akkor lett volna egyenes, sokszor a szemembe hazudott, sokan leugattak, hogy minek kerítek neki ekkora feneket, aztán végül sokkal több dologgal is lebukott, hogy ugyanúgy a szemembe hazudott. Sokszor nem is hisztiztem, aztán akkor sem ismerte el soha, illetve nem vontam kérdőre, csak hihetetlenül hülye módon bukott le. Azóta van értelmes párom is, aki pont, hogy a kedvemért szokott le, anélkül, hogy megkértem volna rá, meg is mondtam, hogy többször nem vitatkozok emiatt a téma miatt, de nem ígérhetem meg, hogy így összejövök vele. Meglátom. Letette, azóta még szerintem jobban utálja, mint én. Az előző meg még mindig szenved vele, mert magától is le akarná rakni, de akaratgyenge az élet minden területén, és nem képes. Hallottam sztorikat, örülök, hogy vége lett.

Szerintem baromi nagy gondokat tud ez okozni kifejezetten nemdohányzó egyéneknél. Apukám is kikötötte, hogy ilyen nő szóba sem jöhet, aki dohányzik (a szüleim ezer éve elváltak már). Sok minden elnézhető, de ez neki sem tartozik oda, annyira utálja. Szerintem ezzel semmi baj nincs, ha két összeillő ember találkozik, ahogy az egyik válaszoló írta, vagy fogadd el teljesen és akkor egy szót se róla többet, vagy szakíts vele. Mondom, nálam sajnos a sunnyogás nem csak a cigire terjedt ki, szóval csak rossz tapasztalatom van.

2016. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!