Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kialakuló párkapcsolatban? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátom által(Martin) megismertem egy lányt(Eszter) aki nagyon megtetszett...Martin beajánlgatott nála...már 1honapja beszélgetünk és találkozgatunk.De Martin rá van kattanva,pedig neki állítólag nem tetszik...elmúlt két hétbe lattam olyan képeket amikor egymást ölelgetik,fogdozzák,és elméletileg össze járnak hancurozni...pedig nyáron Martin majdnem megütötte,és sokkolóvak fenyegette...előtte össze akartak jönni, de Martin azt mondta hogy nem illenek össze,és utána Eszter több kapcsolata is miatta ment tönkre ...Nagyon ki vagyok akadva...Mi a véleményetek? Mit csináljak?

2016. okt. 17. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha kimaradsz ebből. A haverod kamuzik neked, a lány meg tönkreteszi a kapcsolatait. Elég zűrös a szitu. Biztos vannak még lányok, akik bejönnek, koncentrálj rájuk!
2016. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amúgy azt kihagytad, hogy a martin teszi tönkre eszti kapcsolatait meg, hogy gyakorlatilag szomszédok. Gyerekkoruk óta ismerik egymást és összejárnak... meg hogy az eszti is mondta már neked hogy imád meg cukinak tart stb... szóval jah de szerintem egykét patront megérne a cs@j aztán keresel egy olyan nőt aki nem... ;) de persze ha annyir oda vagy érte remélem valaki segít megoldani ezt a szappan opera szintű bonyodalmat :)
2016. okt. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnállak h tnem látod át a helyzetet. Martin csak újfajta szexjátékot akar űzni a sokkolóval és semmi több.
2016. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azt erősen kétlem xDD
2016. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!