Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mindent elmondtok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindent elmondtok a párotokkal egymásnak? Vagy tényleg van olyan pasik vagy csajok között amiket csak barátnak vagy barátnőtöknek mondtok el?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindent. Igaz, ez az első pár évben nem így volt, nem is gondoltuk volna, hogy mennyi meló, mire kialakítjuk az igazi, őszinte kommunikációt (amiről azt hittük, a kezdetek óta megvan, aztán egy majdnem-megcsalásos sztori után jött a megvilágosodás, miszerint muhhahha, mégsem vagyunk akkora királyok, mint gondoltuk...)
2016. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi csak másfél hónapja vagyunk együtt, ezért én a részemről még nem. Mármint nem hazudok neki, nem is titkolózom de sajnos bizalmatlan vagyok mindenkivel szemben, nekem idő kell. De szép lassan haladunk, egyre többet mesélünk a másiknak és szerintem ez így van rendjén. Nem kell az első héten kitárni az egész életedet. :)

19N

2016. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amik jobb, ha titokban maradnak... Sajnos.
2016. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi lassan egy éve együtt vagyunk, szerintem túl sok mindent beszélünk meg. Például nem biztos, hogy érdekel, mikor megy el nagy wc-re :D De volt már, hogy hosszabb beszámolót tartott az edzésről, mint ameddig az tartott. A legtöbb téma, amiről nem beszélünk, pusztán nem jön szóba. Ezalól talán a múlt a kivétel. Azokról az időkről, mikor mással voltunk egyikünk sem akar hallani. Nem tiltott dolog, vagy ilyesmi, csak felesleges.
2016. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Mi kölcsönösen elmondunk mindent egymásnak...
2016. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen! Mivel az egy normális kapcsolat! Mármint, a milyen hajam legyen stb.. azt nyilván nem. :D de alapjában véve igen... és, jól is esik, ha ott is elmond mindent.
2016. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Még a nagyon "gáz" dolgokat is? Nem mindenkinek szeplőtlen, csili-vili a múltja pl.

2016. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi elmondunk mindent, ebben még a kapcsolatunk elején állapodtunk meg. Nagyon gáz dolgot is elmondtunk már egymásnak. 7 éves kapcsolat, illetve most már házasság is lett.
2016. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6! vagyok!


Igaziból én az öt perces " huhh belesetemekben " nem hiszek! Szerintem kell a randi/ normális ismerkedés! Ami nem abból kellene, hogy álljon, hogy jókat eszünk - iszunk és ennyi. Persze lehet azt is, de egymás folyamatos megismerése a cél... különböző programokon át! Igaziból ahogy halad a kapcsolat és a kommunikáció, mind két Félnek ha lassan is, de nyitnia kell a másik felé. Ami olyan, hogy" ciki " mond el dióhéjban és tedd hozzá, hogy nem szeretnél erről beszélni többet. De akkor is meg van említve. A későbbiekben már nem fog nyomni.. Ő pedig látja, hogy bízol benne.

2016. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert a párom pletykás.Kétszer is meggondolom mit mondjak neki.
2016. okt. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!