Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom folyton veszekedik, ha el szeretnék enni szórakozóhelyekre a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok az egyetemen. Sajnos még nem voltam bulikon és a csoporttársaimat se ismerem igazán. Akárhányszor el akartam menni, a barátom mindig veszekedett, mert ő nem tudott eljönni, s akkor azt akarta hogy én sem menjek. Addig veszekedett velem, amig az én kedvem is elment, és egyedül ültem a koleszban. Koncertekre se enged el. Hiába mondom neki, hogy nem csalnám meg soha
2016. okt. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy nem enged el? A tulajdona vagy?


12 évig éltem ilyen kapcsolatban, míg egy nap arra ébredtem, hogy elmentek a legszebb évek az életemből azzal, hogy otthon ültem és meleg étellel vártam uraságát, míg ő megcsalt (persze ez utólag derült ki)


Te ne kövesd el ezt a hibát!

2016. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék olyan emberrel, aki a tulajdonaként kezel és megpróbál megtiltani dolgokat (azért próbál, mert nálam n em működik se a hiszti, se a zsarolás). Olyannal pedig pláne nem, aki nem bízik meg bennem.. ha azt hiszi, hogy valami cafka vagyok, aki egyből ráugrik valakire, ha nem vagyok szem előtt, akkor minek van velem? Szerintem nem életképes egy ilyen emberrel a kapcsolat. Ha ezek után még mindig nem akarod elhagyni, akkor viszont erősen a sarkadra kell állnod, igenis elmenned a csoporttársakkal, ha van kedved, ha pedig elkezd veszekedni, akkor megmondod neki, hogy ezt nem vagy hajlandó se eltűrni, se végighallgatni, azzal be is fejezni a beszélgetést. ha ezért szakít, hidd el, nem kár érte.. Normális esetben az embernek társa van, nem börtönőre.
2016. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. Mi a bánat az, hogy nem enged el?

A gyereke vagy, vagy a kutyája? Ha egyiknek se érzed magad, akkor mielőbb szabadulj meg tőle.

2016. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Betegesen féltékeny, és ez nem lesz jobb. Ezzel a módszerrel akar elzárni a külvilágtól, hogy ne legyen már társaságod, csak ő, így jobban rá legyél utalva. Ne hagyd ezt. Igen is éld az életedet, és ne engedd, hogy az emberi kapcsolataidat lenullázza a párod. Normális férfi pont hogy támogatna abban, hogy a baráti köröd is kiteljesedjen.
2016. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Basszus nem a tulajdona vagy h megmondja hova menj és mikor!

Állj már a sarkadra..féltékeny a pasid nem kicsit! Miért kellene mindenhova együtt menni,fogd magad és menj..nem tud menni?!Igy járt ne hagyd már magad

2016. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen jogon korlátoz be? Te nem vagy a tulajdona. Ha a féltékenység beszél belőle már rég rossz.
2016. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!