Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünet vagy szakítás? Ő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet vagy szakítás? Ő sem mondja meg. Akkor én honnan tudjam?

Figyelt kérdés

Bonyolult és nehéz a kapcsolatunk.

2,5 hónapja ismerjük csak egymást...3 hétig csak telefonáltunk irogattunk mire előszőr randiztunk...

1 hét után szerelmesek lettünk egymásba.

Az első randi után 5 hét telt el a következőig amikor 3 napot együtt töltöttünk.

Amiért nehéz és bonyolult: én válófélben vagyok, 2 gyerek még közös lakás..de külön háztartás..stb...régóta így van..a "férjem" tud az új kapcsolatomról (én is az övéről, ez nem ügy köztünk), békében nyugalomban csupán anyagi okok miatt élünk még júniusig együtt.

Az új párom szintén költözés előtt áll, ők nem voltak házasok, nincs gyerek, a nő adta ki az útját...de még ő is bizonyos okok miatt pár hónap múlva tud csak elköltözni. Ja és azért találkoztunk csak ennyiszer mert 200 km-re lakunk egymástól.


Ezeket mindketten tudtuk...mikor belevágtunk...


Múlt héten észrevettem, hogy v.mi nincs rendben vele. Igaz, hogy nem találkoztunk, de rengeteget beszéltünk telefonon. Minden percéről beszámolt mindig, pedig sosem kértem, érdeklődött a gyerekeimről, szóval minden jó volt...Közös jövőt, gyereket terveztünk.

Sokszor kérdeztem mi a baj mire nagy nehezen kibökte, hogy a múltjából előkerült valami egy 8 évvel ezelőtti ügy amit le kell rendezzen, de egyedül. Elmondta mi..nem részletezem...nem nő...stb..

Meglepett, de megértettem...nem is akarok belefolyni...

Azt mondta (mert elég komoly az ügy)most nem tud 100%ban erre a kapcsolatra koncentrálni, ezért sem tudunk találkozni, éjszakákat végigtelefonálni...

ok. ezt is felfogtam.

Amit viszont nem tudok megérteni, hogy miért.

Onnantól kezdve teljesen megszakította velem a kapcsolatot...Nem hívtam..párszor írtam neki..azt láttam, hogy megnézte..de semmi...

Az utolsó beszélgetésnél azt mondta, hogy nem szakítunk..de ezt most le kell rendezze, fog hívni és írni..de nem annyit mint eddig. Ez neki is nehéz lesz, de félre kell tegye az érzéseit...


Én pedig ezt totálisan nem értem...

Annyit kértem tőle, hogy legalább egy jó reggelt és egy jó éjt üzenetet írjunk (abból legalább tudom, hogy él még és, hogy eszébe jutok csak a körülmények a szarok)

Ennyi volt a válasza: Minden rendben, de hagyj békén kérlek szépen.


Totálisan megzuhantam...egyszerűen nem értem.. szerdán még : szeretlek, minden rendben lesz, szeretlek nagyon... tegnap meg hagyj békén...

Ugye azt mondta, ha mindketten lezártuk a dolgainkat..folytatjuk (valóban nem volt így sem egyszerű..sem jó), de azt is mondta, hogy keresni fog...

Persze türelmetlen vagyok..mert sok év boldogtalanság után találtam egy férfit, olyat akire vártam mindig is.

Ilyen intenzitással nem lehet hazudni a szerelmet, mielőtt csak erre fókuszálna mindenki...

Csak nem értem a mostani hozzáállását.

Arra is gondoltam már, hogy csak védeni akar azért nem kommunikál..véletlenül se keveredjünk bele a gyerekekkel.. (sajnos durva és nehéz ügy ez a múltjából). De akkor miért nem mondta ezt. Így csak bizonytalanságban hagyni gyötrődni....


Ja és nem vagyunk már gyerekek én 33 vagy ő 44


2016. okt. 18. 14:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
én 33 vagyok ő 44 éves
2016. okt. 18. 15:05
 2/23 A kérdező kommentje:

Nagyon féltem. Féltem,hogy ha bármi történik vele nem is fogok tudni róla. Félek ha nem keres ( én poedig nem akarom zaklatni), akkor szép lassan el fog felejteni.. Ha most csak így el tudja zárni az érzéseit... El lehet egyáltalán..így??

Baromira szenvedek...legszivesebben fel sem kelnék..csak bőgnék egész nap..

2016. okt. 18. 15:14
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Tippelnék: valami bűncselekmény.

Ezek után ne erőltesd ezt a "kapcsolatot".

Vicc kategória, hogy két felnőtt ember távkapcsolatban vergődik.

2016. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
"Az első randi után 5 hét telt el a következőig" itt elég is volt a sztoriból, szerintem az időd pocsékolod. Halott ügy, keress olyat,akivel rendesen lehet találkozni és együtt lenni,ne élj álomvilágban.
2016. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
A másik, hogy nem hagyott bizonytalanságban, hisz megmondta korrektül, hogy hagyjad békén.Zárd le.Ennyi volt.Nem is történt konkrétan köztetek semmi.Ébredj fel.
2016. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen 5 hét telt el...

200 kmre lakunk.. Csak hétvégén tudunk találkozni.. 1.hétvége én dolgoztam 2.hétvége anyu nálunk volt (nem Magyarországon élünk), 3. Hétvége neki voltak Magyarországról vendégei akik sajnos szombat helyett csak vasárnap délután indultak haza. 4. Hétvége (női gondok). Ezért volt az 5 hét amikor itt hosszú hétvége volt és azt együtt töltöttük.

2016. okt. 18. 15:33
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Időpocsékolás. Tehát összesen egyszer találkoztatok? És te még közös gyereket akarnál?

Ne haragudj, ez annyira nem vall egy 33 éves nőre, hogy nem igaz.

"Ilyen intenzitással nem lehet hazudni a szerelmet, mielőtt csak erre fókuszálna mindenki... "

Miből láttad volna, ha együtt sem voltatok? Abból, hogy azt írta, szeret? Írásban könnyű kamuzni...

2016. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd békén, ne keresd, ne írj rá. Nagyon nehéz, persze, de ha ő ilyen könnyedén meg tudja tenni, akkor neked is ki kell bírni.

Egy hónapot adnék a szótlanságának, ha addig sem teszi helyre a dolgokat és nem magyarázza meg, miért is viselkedett így, akkor végleg lezárnám.

Egyébként pedig, ha olyan rázós az ügy, hogy a jelenére is ennyire kihat, jobb is, ha nem bonyolódsz bele, főleg nem gyerekekkel.

2016. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Volt 1 randik...ami 10 órán keresztül tartott az első...beszélgettünk..beszélgettünk...elvitt vacsizni és mindenki ment haza..

Tudok mindent a gyerekkoráról a szüleiről a tesóiról a volt feleségéről a mostani élettársáról..voltak jó és rossz dolgok az életében. Tök átlagos férfi..bem nagy dumás... Mindent elmesélt. Minden nap hívott. Nap közben munka közben irogattunk.. Este órákat beszéltünk. A 2.randi volt a 3 napos..

Ő akart elsősorban gyereket...neki nincs saját.. És csak beszéltünk róla,hogy esetleg..majd...

2016. okt. 18. 16:03
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Első nekifutásra addig olvastam a történetet, hogy mindkettőtök együtt él valakivel. Aztán csak végigrágtam magam ezen a szánalmas kínlódáson.

Ezek utàn már most megmondom, hogy halálra van ítélve a kapcsolatotok, már ha annak lehet nevezni egyetlen találkozást.


Megbántani semmiképp sem akarlak, de egy egyszerű, primitív ösztönlénynek tűnsz 33 évesen. A férjed után még ki sem hűlt az ágy, de már gyereket tervezel egy vadidegennel, aki minden bizonnyal egy pitiáner bűnöző. Miért? Ezt az embert nem is ismered. A gyerekeid hogy fogadnák az új szerelmed? És a kistestvérüket? A férjed (mert ugye még nem váltál el) mit szólna az ötletedhez? Összeköltöznétek egy házban mind, ahányan vagytok?


Az is mi, hogy nem találkoztatok, mert te épp női napjaidat élted? A dug@son kívül más programot el sem tudsz képzelni?

Már ne haragudj, de ha nekem hiányzik a pasim, akkkor nem akadály sem 200 km, sem az, hogy menstruálok. Ha szeretem, az is feltölt, ha megnézünk a moziban egy fimet, miközben jó szorosan odabújok hozzá. Vagy az ölelése. A puszta jelenléte.


Egyetlen dologra kérlek: ne szaporítsátok a csonka családban felnövő, szüleik példáját látva később érzelmi nyomorékokká váló kisgyerekek számát!

2016. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!