Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok feloldódni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok feloldódni a barátom társaságában. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Segítsetek! A barátommal 4 éve együtt vagyunk, de amikor a haverjaival találkozunk nem tudok feloldódni. Pedig alapjáraton sokszor vagyok a középpontban, imádok beszélgetni (kommunikációt tanulok). Nem akarom hogy valami olyat mondjak ami miatt mondjuk nem fognak kedvelni. Inkább mindig ülök csendben és csak mosolygok, nevetek ha valami vicceset mondtak, de amikor esetleg arra kerül a sor hogy mondanom kéne valamit sokszor el is pirulok. Nem tudom mit csináljak :(

2016. okt. 18. 18:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Veletlen irtam az ezoteriahoz, bocsi.

Ja es meg annyi, hogy mas is van ebben a helyzetben?:/ nagyon rossz

2016. okt. 18. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy van barátod.
2016. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert igy eleg nagy problemaid lesznek barmilyen kommunikacios tanulmanyokat igenylo munka teruleten.
2016. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A felhasználó ***** válasza:
0%
Próbáld sósavval, jobban oldódsz majd.
2016. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!