Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok ha a parotokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok ha a parotokot farasztoan es idegesitoen gyerekes lenne?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elejen nem volt az. Utana lassan kezdett kimutatkozni a gyerekes enje, de a rozsaszin kod miatt nem zavart. Most viszont mar zavar. Szeretem de olyan faraszto, hogy elmondani nem tudom. Olyan kerdeseket tesz fel es olyan beszolasai vannak, hogy nem tudom eldonteni hogy sirjak vagy ugorjak ki ablakon. Emellett viszont szeret, de most komolyan elkell gondolkodnom mi legyen. Volt mar valaki hasonlo helyzetben???
2016. okt. 18. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha idegesít, az hosszú távon nem jó semmiképp sem. Ha nem érzed jól magad vele, szakíts.
2016. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. az idő múlásával ismerszik meg rendesen az ember

2. még jobb, hogy most jöttél rá, hogy képtelen vagy egyes tulajdonságait elviselni, mint később, ha már pl. gyerek is van (te se vagy tökéletes, biztosan számára is vannak olyan tulajdonságaid amitől meg ő mászna falra!)

3. beszéljétek meg a dolgot, őszintén, nyíltan és higgadtan!

2016. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hibai mindenkinek vannak, de az hogy egy kerdesevel vagy hozzaszolasaval eleri "kopni-nyelni" ne tudjak, az nem normalis. Nekem az ilyen dolgaim nincsenek, csak altalanos hibaim vannak, mint mindenki masnak es a parom altalanos hibai nem erdekelnek, de az amikor ugy erzem hogy egy total idiotaval vagyok egyutt, az kikeszit. Nem azt ertem gyerekesseg alatt hogy mondjuk hulyul vagy ilyesmi, mert teljesen nem kell felnonie senkinek. Masban egyebkent okos, jo a szakmajaban is, csak minden nap mondd vagy kerdez valamit ami vagy oltari nagy baromsag vagy semmi ertelme vagy idegesito es ilyenkor csak probalom osszeszedni magam. Beszeltem mar vele errol, de ezt o nem fogja fel. Viszont tudom hogy szeret es abban biztam hogy felno idovel.
2016. okt. 18. 20:03
 4/8 BlackSword ***** válasza:
írj már egy példát
2016. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez peldat irni pedig annyi van es talan igy elso olvasasra nem is tunne gaznak. Majd lehet leirom ha mond vagy kerdez valamit, mert maskepp nem tudom megjegyezni :-( Tudom furan hangzik hogy nem tudok peldat mondani arra ami zavar. Egyebkent en vagyok a no es o a "ferfi". Egyidosek vagyunk de idonkent ugy erzem egy gyerekkel vagyok egyutt. Amikor mondtam neki mi a baj, akkor csak elkezdett maga ele bamulni, aztan eljatszotta hogy nem hallotta es elkezdett bujni es mondogatni hogy kivan, aztan persze huztam a szamat mert en egy tarsalgasba kezdtem epp bele, vegtere is megkerdezte mi a bajom, o erre kozolte hogy egy sarkany vagyok es biztos azert vagyok merges mert ehes vagyok.
2016. okt. 18. 21:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez nem tunik borzasztonak, eleinte nekem sem tunt, csak idovel egyre csak halmozodik, de amit irtam az csak egy alap dolog...a durvan hulyesegek valahogy nem jutnak eszembe.
2016. okt. 18. 21:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak tudni szeretnem hogy ha valaki jart mar hasonlo helyzetben akkor az hogy vegzodott...meg lehet e ezt szokni vagy megvaltoztatni...
2016. okt. 18. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elég gyerekes vagyok a kapcsolataimban, de valahogy nem volt egy lánynak sem túl fárasztó még. Kivéve akkor, amikor amúgy is vége lett volna a dolognak, ez meg jó volt érvnek.
2016. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!