Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem kapcsolat a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Az én szemembe sose volt az. Nos az élet ugy hozta h a barátom néhány hónapra elmegy. Havonta találkozunk. Nem vagyok féltékeny, én se fogok félre dugni. De minden olyan üres. Annyit beszélünk meg h mizu. Persze azert nem fogom leváltani mert 1-2-3 hónapra ment. De nem erzem magam kapcsolatba. Majd ha hazajön akkor folytatunk mindent ahol abbahagytuk. Mivel szeretem és o is engem. De ez a "táv kapcsolat" borzalmas.
2016. okt. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, borzalmas.


Szerintem, ha rövidebb időre kerül egymástól távol a pár, akkor azt a kapcsolatnak ugy mond "ki kell bírnia", ha tényleg szeretik egymást és elég erős a kapcsolatuk.

Ha nem bírja ki azt a "rövid" távot, akkor szerintem előbb utóbb amugy is befuccsolt volna a dolog.


DE a hosszu távu távkapcsolatot én sem tartom igazi kapcsolatnak. Azt meg pláne nem, akik eleve ugy jönnek össze, hogy sok km választja el őket, és csak chat/skype meg havi 1-2 találkozás.

Persze ezt nem vágom hozzá az ilyen "kapcsolatban" élő emberekhez, tiszteletben tartom hogy ők ezt választották valamiért, én nem tenném.


Számomra az "lefogadható" idő, amit külön tudnék tölteni a páromtól az kb 1-1,5 év. Ennél többet érzelmileg sem tudnék elviselni, és nem is látom értelmét, hogy 3-5-7 évig távkapcsolatban legyünk.

Akkor inkább én is, és ő is keressen mást, olyat aki "helyben" van és lehet igazi kapcsolata vele, nem egy többnyire virtuális.

2016. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2016. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg igazi kapcsolat az is, de kinek mi...
2016. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En tavkapcsolatban elek, de egyaltalan nem erzem ilyennek a kapcsolatunkat, bar nalunk tobb is a beszedtema, minthogy "mizu"... szerintem valahol itt lehet nalatok a dolog miertje. Mert fizikai kozelsegben konnyebb egy puszival vagy barmivel elviccelodni a dolgokat vagy csak nezni a tevet vagy egy filmet orakig, de ugye telefonon ez nem kivitelezheto, es itt utkozik ki, ha ket embernek nincsen mirol beszelnie igazabol. Ami egy kapcsolatban nem jelent jot.

Tehat osszessegeben szerintem ez abszolut ember es kapcsolatfuggo, en soha egy percig nem ereztem magam kevesbe kapcsolatban (sot rajta kivul eddig egy parom volt, 3 evig, o magyar volt es itthob elt, hetente tobbszor talalkoztunk, de pl. nala egyaltalan nem ereztem azt hogy hozzatartoznek), es mindig tervezzuk az ujabb talalkozasokat, programokat egyutt:).


21/N

2016. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ha nektek ennyi a mondanivalotok h mizu az eleg gaz. Mi 1000km re elunk egymastol, megis orakat beszelunj minden nap. Megsugom ha mar most ennyire nem tudtok beszelni nem lesz tartos a
2016. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!