Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hívogat a volt párom a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívogat a volt párom a szakítás után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már mással vagyok és napjában vagy ötvenszer ha nem többször megcsörget rejtett számról,ha felveszem nem szól bele. Napok óta. Hogyan tudom letiltani? Milyen alkalmazást ajánlotok vagy ismertek erre a dologra? Köszönöm a segítséget.

2016. okt. 19. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
le kell tiltani az ismeretlen hívást a telefonodról,ilyen egyszerű.
2016. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha okos telefonod van,beállításokban be lehet állítani.(samsungnál és iphone-nál is)
2016. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem még akarhat tőled valamit. Nem gondoltál az újrakezdésre?
2016. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rejtett új számról hív. Arra tudtok valami megoldást? Előre is köszönom!
2016. okt. 20. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet alkalmazást tenni a telefonodra, illetve jobbakon beállítani, hogy a rejtett számról bejövő hívásokat egyből tiltsa! És észre sem veszed, hogy volt nem fogadott hívásod.


Járj ennek utána, tényleg létezik.Nekem a kis 4 éves samsung young-omon is volt ilyen beállítás.

2016. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
illetve azt is be lehet állítani, hogy a telefonodban lévő kontaktokon kívül idegen szám(számkijelzéssel) is tiltva legyen.
2016. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtaláltam az appok között a legbiztosabb hívásblokkoló nevű progit. Működik és magyar nyelvű.
2016. okt. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!