Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes küzdenem érte, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdenem érte, ha azt látom, hogy Ő nem tesz semmit értem/értünk? 20/L

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, aki egy évvel idősebb nálam. Ő dolgozik és iskolába járok és dolgozok mellette. én itthon lakom a szüleimmel vidéken, mig ő albérletbe van Budapesten.

Az utóbbi időben csak 2 hetente hétvégén találkozunk, olyankor amikor neki nem kell dolgoznia hétvégén lejön hozzánk és itt tölt 2 napot. Hétköznapokon is tudnánk találkozni de azt mondja h munka után neki szüksége van pihenőre.(sose közvetlen munka után akarok találkozni, hanem másnap, hogy pihenni tudjon).Van amikor ugy dolgozik hogy 3 napig otthon van mégis azt mondja h inkább pihen így ne találkozzunk.

Én úgy érzem mindent megteszek érte, az összes pénzem arra költöm, hogy neki/ nekünk jó legyen. Ha itt van mindig van csoki, pattogatott kukorica. stb amit szeret.( a nálunk töltött ideje nagy részében a gép elött ül és játszik) Sütök neki, ágyba viszem a reggelit és a kávét. Ha megyünk valahova, ami kb 5x történt mióta együtt vagyunk felesbe állok mindent, h nehogy úgy érezze élősködöm rajta.

Többször utaltam rá hogy örülnék egy két dolognak, egy szál virág, egy ágyba hozott kávé, vagy valami apróság.

mióta együtt vagyunk az első alkalommal mikor jött hozott egy csokit nekem azóta semmit nem kaptam, ami rosszul esik... Nem követelek semmit, de az h néha meglepjen nem kerül olyan nagy fáradtságba szerintem.

Tegnap vettem két jegyet egy rendezvényre, egész nap izgultam h hogy mondjam meg neki és h hogy fog örölni neki... elküldtem a képet mire a válasz az volt h : nem tudok elmenni. ezután még ő neki állt feljebb h miért nem kérdeztem meg elötte, h elengedik e a munkából, holott mondta h tud kivenni szabit, de mostanra kiderült hogy mégsem. Nem az a 6000 ft vágott a földhöz hanem h ennyi mindent megteszek neki , hogy a kedvébe járjak ö meg egy kis kedvességet vagy segítőkészséget se mutat nekem. Utána elköszöntem tőle és egy jóéjt- el elintézve a dolgot nem beszéltünk azóta.

Mi tévő legyek? Lehet a helyzeten javítani? Fog változni? Annyira sajnálnám ha fel kellene adnom, a dolgot mert szeretem...


2016. okt. 19. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár minden lány ilyen lenne. :(

Sajnos ebbe bele fogsz unni, és nem fogod már szeretni, na ő akkor fog kapkodni utánad, jogosan.

Azt javaslom, bármilyen nehéz lesz, próbálj megsértődni, és szünetet tartani, hidd el, hiányozni fogsz neki, de így nagyon elkényezteted, és látod, mindent meg fog engedni magának.

Kell némi stratégiai érzék egy kapcsolathoz. :)

Ha van egy kis esze, foglalkozni fog Veled, csak ügyes légy.

2016. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

önzö és agresszív a barátod csak még nem akaro észrevenni mert a lila köd totál le van ereszkedve nálad. ez az ember nem fog semmit venni neked az évek során de még eljegyezni sem ha vágynál később rá tapasztalat mert rokonomnak is ilyen pasija volt 8 évig húzták és végül szakítottak eljegyzés nélkül minden nélkül. a csávó edzőterembe jár csak magára költ...lépj le mielőtt gázabb lesz a szitu

ilyen csajt a tenyeremen hordoznék ez a gyökér meg nem értékel

2016. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha 8 hónap járás után ilyen, akkor nem fog változni x év után se. Ha 3 nap otthon töltött idő alatt se akar találkozni az már rég gáz, ez a kapcsolat úgy halott, ahogy van.

3 lehetőséget látok itt:

1. van más csaja

2. nem szeret

3. kihasznál, ha ló nincs szamár is jó alapon


Jobb ha szakítasz vele, felfog emészteni ez a kapcsolat, érzelmileg, anyagilag.

2016. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez kell, küzdj. De már tényleg kifutok a világból az ilyen szintű lányoktól. Teljesen normális ismerőseim nem kellenek egy nőnek sem, de az ilyen suttyókért mindig odavan valaki.
2016. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyszer már szakítani akartam vele és sírva kérte h ne hagyjam el, gondolom ez azért azt jelenti hogy szeret csak nem tudja kimutatni.

Utolsónak üzenem: Én lány vagyok! :)

2016. okt. 19. 16:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy lány vagy. Azt írtam! :D

Attól, hogy sírt, még nem jelenti azt, hogy szeret. Azt szereti, amit kapsz tőle. Átmegy, van kaja meg hasonlók. Gondolom a szex sem lehet rossz. Ezek a dolgok neki tök kényelmesek és semmit sem kell érte tennie.

2016. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer már szakítani akartam vele és sírva kérte h ne hagyjam el, gondolom ez azért azt jelenti hogy szeret csak nem tudja kimutatni. "


Nem. Ez azt jelenti, hogy kihasznál. Szerinted melyik másik nő olyan hülye, hogy elfogadja, hogy 2 hetente 1x találkoznak, még a hátsóját is kinyalja olyankor, és neki semmit nem kell tennie,még csak kedvesnek sem. Ül a gép előtt és hagyja, hogy kiszolgálják.


Amúgy könnyen lehet, hogy van másvalakije is.

2016. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azt neked kell eldöntened 24l
2016. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már egy ideje töprengek, hogy mit csináljak. Az életem egyik legnehezebb időszakán vagyok túl, valószínűleg azért is félek kilépni ebből a kapcsolatból mert egyfajta támasz is nekem, aki tartja bennem a lelket és célt ad a küzdésre. Meg persze az is ott van hogy nekem ő volt az első akivel lefeküdtem, sokáig vártam hogy megtaláljam azt akivel igazán szeretném, és ő volt az! Utólag se bánom h neki adtam meg ezt, mert ilyen téren semmi panaszom nincs rá. egyet értünk mindenben, a védekezés is ugyanolyan fontos számára mint nekem, holott ez manapság megy ki a "divatból". Mindig azt mondja, hogy sose volt még ilyen figyelmes és odaadó barátnője az ágyban, nyílván többet adok mint kapok, de jelenleg ez meg is felel nekem. No meg nincs is tapasztalatom, szóval nem tudom mihez hasonlítani a szeretkezéseiket.
2016. okt. 19. 17:21
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Furcsa vagy. Amit leirtál abban egy gondolat sincs "küzdésröl". Egyszerüen kaparsz utána. Na most akkor mesélj a küzdésröl!
2016. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!