Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vonzódom már a páromhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vonzódom már a páromhoz, van értelme együtt lennünk?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem kívánom a páromat, nem vonzódom hozzá. :( A szeretet megvan, és nagyon jól elvagyunk, teljesen összepasszolunk ezt leszámítva. Viszont én úgy gondoltam, hogy ez nagy gond, vonzalom nélkül nem működik - főleg mert neki lenne igénye a szeretkezésre nagyon is -, ezért hosszú önmarcangolás után szakítottam vele, egy hete. Ő azóta is próbál visszaszerezni, én pedig elbizonytalanodtam...szakítás után úgy éreztem, jól döntöttem, de most már nagyon hiányzik, és félek, hogy nem lesz már olyan férfi, akivel ennyire egy húron pendülünk. Ez a vonzódásos dolog sajnos csak vele nem működik, vannak fiú ismerőseim, akikhez vonzódom, és ezt így elég nagy szem*tségnek tartanám, ha kapcsolatban lennénk. Az ok, amiért nem vonzódom hozzá már jóideje, talán az, hogy nem törődik magával, ápolatlan, és el is hízott (ami nem zavart annyira, de a többivel együtt már nem túl vonzó). Mindig mondtam neki, hogy borotválkozzon meg, de lusta volt. Elmúlt már a rózsaszín köd, de szeretem. Szerintetek?

22/L


2016. okt. 22. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy vele őszinte? Mondd el neki, hogy azért nem kívánod, mert nem törődik magával, elhanyagolja a testét. Ha te figyelsz ezekre magadon, akkor jogosan várhatod el tőle is.
2016. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos általában választani kényszerül az ember. Vagy amit írsz a barátoddal, vagy összejössz olyannal akivel "jó a szex" de más nem annyira. A kettő együtt ritkán van... Vagy ha mégis akkor jóóóó szemét módon szarik bele az élet egy vimesdobozt. Távolság, vagy valami ilyesmi.
2016. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha elmúlik a vonzalom, akkor utána kell járni miért. Ez megvolt, nem ápolta magát. Ilyenkor jön az, hogy szereted-e vagy sem? A válaszod az volt, hogy igen. Akkor nincs más, mint megpróbálni feléleszteni a tüzet. Jelenesetben valamit kezdeni azzal, hogy ápolatlan. Beszéltél vele erről? Tett valamit ezért?

Ha nem beszéltél vele erről, akkor így jártál.

Ha igen és nem tett semmit azért, hogy helyre kerüljenek a dolgok, akkor ne sajnálj semmit. Ketten kell küzdeni a kapcsolatért.

2016. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. még nem vagy túl a szakításon, és még nem zártad le a múltat, ezért hiányzik még neked, semmi több

2. hogy lehetsz ennyire negatív, hogy "félek, hogy nem lesz már olyan férfi, akivel ennyire egy húron pendülünk."?

hány éves is vagy? 80? NEM! 22!!! előtted az élet, legyél már pozitívabb!


ha nem vonzódsz hozzá már ilyen fiatalon, akkor mit vársz majd pl 20 év múlva? 20 évig nem lesz szerelmeskedés, csak d..gás érzelmek nélkül?


nincs értelme így a kapcsolatnak

2016. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es vonzodnal hozza megint, ha jobban figyelne magara? Tehetsz vele meg egy probat, de akkor ezeket el kell neki mondani, hogy megoli a vonzalmat az igenytelensege.
2016. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Szakítás után az első 1-2 hét mindig rossz,mert megszoktad őt,hiányzik,de ez nem jelenti azt,hogy együtt kéne lennetek!Várj még pár hetet és meglátod,már eszedbe se fog jutni.Kösd le magad más dolgokkal,tanulj,sportolj,barátnőzz,hidd el,ha a vonzalom már nem volt meg,akkor nem is lett volna értelme folytatni a kapcsolatot,jól döntöttél!Lesz majd más :) Egyébként a helyedben meg is mondanám neki,hogy ne keressen már,mert így csak megnehezíti neked a dolgot.

20L

2016. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sens0r válasza:
15%
Sok degenerált lány, istenem... annyira utálom ezeket, most komolyan ezért hagyod el?! Ri.banc... és az összes többi is az aki egyetért veled. Párkapcsolatot csak akkor szakítanak meg a férfiak, ha veszekednek a nővel. Az összes lány ugyanolyan... nyugodtan hagyjad el, és szopjál sokat, ilyen nincs... komolyan ezért elhagyni azt aki szeret téged, nem vagy normális, soha nem tennék ilyet.
2017. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Életem egyik legjobb döntése volt, hogy szakítottam. Találtam egy olyan férfit, akivel minden tökéletes, és a vonzalom is megvan, nem is akármilyen.
2017. jan. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!