Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire fontos egy párkapcsolatban, hogy a srácnak legyen autója? Járnátok ti olyan, egyetemista sráccal, akinek nincs autója és jogsija se, és másik városban lakik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy miért nincs jogsija! A másik városban lakik kérdésre csak annyit mondanék, hogyha 100-150 km-nél távolabb lenne, akkor nem hiszem, hogy értelme lenne a kapcsolatnak.
2016. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
nekem is van, tehát alap, hogy autóval rendelkező párt keresek
2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
miért legyen jogsija, ha nincs autója?! Hülyeség 150e-et beleölni, vagy még többet, hogy csak ott álljon a polcon.
2016. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Az autó nem fontos, más a probléma.

Egyetemista - sose ér rá, mert most tanulni kell, zh, vizsga stb.

Másik város - messze van, a havi bérleten felül is fizetni kell a jegyre..

2016. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
+1
2016. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kocsi nem fontos egyáltalán, viszont nem mindegy, mennyire lakik messze. Ha 3-4 óra vonattal, az már nagyon sok szerintem.
2016. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos a kocsi sem és a távolság sem. Ha igazán szeretek valakit ez nem fog érdekelni.
2016. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jogosítvány autó nélkül is megszerzendő - lehetőleg fiatalon. Vannak munkahelyek, ahol előny ha van, mert mobilabb az ember, esetleg adnak cégautót ami a munkához szükséges (ha több helyszínen is kell dolgozni). És akik 40 éves kor után tanultak meg vezetni az ismerőseim közül, azok soha nem vezettek már jól, mind mellett halál félelmem volt. Tehát szerintem ha addig nem, akkor már azután nem is érdemes.
2017. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!