Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért könnyebb egy nőnek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért könnyebb egy nőnek új párt keresni mint egy férfinak?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban vettem észre már több alkalommal, hogy jobban megy a nőknek az újra kezdés. Férfiaknál meg azt vettem észre, hogy több lekoptatás után jön össze egy új kapcsolat.
2016. okt. 29. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

1.Gyorsabban túllépnek az előző férfin

2.Nem húzzák az időt, gyorsan kell egy új kapaszkodó, akár megalkuvással is, amíg nem jön egy jobb

3."Befogadó" félként könnyebb a dolog, mint kezdeményezőként. Egy várat védeni könnyebb, mint elfoglalni.

2016. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

és honnan tudod, hogy a csaj hány pasit koptatott le? számolod? lehet, hogy sokkal többet, mint amennyi elutasítást kapott az a másik srác.


egyébként a saját életeddel törődj, ne a másikéval, ne egy társaság (saját) statisztikája alapján vonj le következtetést, mert az a statisztika semmit se ér!


nekem spec 3 év kellett egy új kapcsolathoz

2016. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

#2


Szar párhuzam. Azért lényegesen könnyebb lekoptatni másokat, mint mindig újrakezdeni... És lélektanilag is ellentétes hatás. Sokan próbálkoztak nálam, gondolja a nő, tök jó! Míg a figura: sokan küldtek el? Biztoss selejt vagyok.


Fair.

2016. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

mert túl sok férfi jut egy nőre pl beszélgettem most a neten jó ideig egy csajjal semmi extra külsőre de azért ápolt igényes szóval erős átlagnak mondanám és mesélte hogy alig facebookozik meg nem is gyikezik szinte alig. egy ilyen kisebb társasággal szokott csak chatelni egy oldalon de már ott is rámozdulnának ha hagyná csak messze laknak tőle a srácok és ő nem is ilyen pasizós típus. de érted nem is látták a csajt de már rámozdulnának látatlanban mint légy a szarra. én már láttam nekem is bejön és tényleg rohadt jókat dumáltunk hangban is és írásban is majd 3 hónapig csak én is messze lakok tőle pedig mondta hogy jóképű vagyok és simán találkozna velem.

szal az van hogy ha csettintene egyet is ez az átlagosnak mondható lány kb 5-6 udvarlója kapásból lenne még ha csak neten is de hát annak meg úgyis lehetne folytatása csak rajta múlna érted. xD és akkor mit szóljn egy ull népszerű nála szebb lány? :D am ezzel a lánnyal az a gáz hogy csak a szája nagyobb a neten olyan incselkedős de ha találkozni kéne meg komolyabb is lehetne mindig megtorpan mesélte és nálam is így tett :D

2016. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
mert sok férfi hajt 1 átlag nőre
2016. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát nézd, rám is írnak a semmiből itt pasik. Nekem ez azért nem jelent semmit, mert ha küldenék képet, és meglátnák, hogy olyan széles vagyok, mint amilyen magas, eltűnnének.


Az nem a nők hibája, ha a férfiak azt feltételezik, hogy itt minden nő Gigi Hadid.

2016. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
mert a nőknél van az összes punci.
2016. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


De az meg ne a sárcoké hogy azonnal az általánosítások falába ütköznek. "Minden férfi csak szexet akar" "Amelyik srác nete ismerkedik az tuti ronda" meg barátai.

2016. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha egy nő új párt talált, akkor ott egy férfi is új párt talált.


"az átlagosnak mondható lány kb 5-6 udvarlója kapásból lenne még ha csak neten is"

Ja, és egy udvarló még másik 20-nak is udvarol. Az az egyetlen különbség, hogy a nők nem írnak rá minden farokra.

2016. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez is egy meglátás. Megcáfolhatna számtalan ember. Sokaknak megy nehezen és könnyen a párkapcsolati újrakezdés. Ez nem NEM függő...
2016. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!