Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derithetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetem ki, hogy megcsal e a párom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, és van egy gyerekünk. Nem bízom meg benne. Feltűnően sokat írkál a telefonján, elmegy itthonról, és órákig odavan. Ha kérdezem tőle hol volt, akkor jön a semmi közöm hozzá, és társai.. az éjszakában dolgozik, igy értelemszerűen sok csajjal találkozik. Engem gyanusitgat, hogy van valakim, pedig mindig itthon vagyok a babával, sehova nem megyünk el anélkül, hogy szólnék neki.

Szerinte én vagyok a hülye, hogy azt hiszem megcsal. Beszélgettünk már róla, azt mondta elmondaná. De biztos vagyok benne, hogy ez nem így van, mert mondtam neki, hogy ha megtudom elhagyom, és tudom, hogy fontos neki a kicsi, és nem akarja elveszíteni. Találtam már alapozó foltot az ingén, hajszálat a zokniján, éreztem női parfüm illatot, de mindent kimagyaráz.

Talán az még ide tartozhat, hogy szülés óta a szexuális életünk még nem teljesen jött rendbe. Fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi okokból, ő viszont védekezés nélkül akar együtt lenni, annyit tudok tenni, hogy a megszakításos módszert alkalmazzuk, de már ez se elég neki. Viszont en egyelőre nem akarok másik babát, ilyen bizonytalanságban meg főleg.

Hogy tudnék 100%ig megbizonyosodni abban, hogy igazam van e es tényleg félrelép vagy sem?



2016. okt. 29. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
alapozófolt az ingén meg parfümillat nemelég neked? egyértelmű hogy félredug,te naiv vagy.
2016. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
100%, csak akkor, ha orvosi igazolást hoz, hogy impotens. Szerintem, az is csak 99%.
2016. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
már kideritetted sztem,csak elis kéne fogadni.ezek alapján biztos.
2016. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy neked az se lenne elég, ha egy ágyban találod a nővel, mert ő azt is kimagyarázza, és te inkább neki hiszel, mint a szemednek.

Ha ő nagyon akar gyereket, és megszakítással védekeztek, akkor simán át fogja verni a búrádat, és párszor teleküld. Aztán már jön a gyerek, ha akarod, ha nem.

Ezen még lehet segíteni, ha szépen, sutyiban elmész nőgyógyászhoz, és íratsz fel olyan tablettát, amit szoptatás alatt lehet szedni, vagy (és ezt sose kell megtudnia) tetetsz fel spirált.


Aztán már csak az kérdés, hogy meddig vagy hajlandó játszani a vakot, miközben ő végigdugja a fél várost. Tanácsos lenne addig elhagyni, amíg tényleg nem ejt teherbe újra. Mondjuk pakolj össze a következő menstruációd alatt, akkor biztos, hogy legalább azért nem kell aggódnod, hogy sikerült-e megúszni a nem kívánt terhességet.

2016. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 omba ***** válasza:
100%

A hajszálat a zoknin ugyan hogy lehet kimagyarázni?

Rálépett egy részeg vendég fejére?vagy akár eből is, mi nem világos?

Nem egy párkapcsolati szöveg - a szerelmet meg már hagyjuk is:

"kérdezem tőle hol volt, akkor jön a semmi közöm hozzá,"

2016. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de olyan buta labtorlot jatszol, hogy boven eleg neked ez. Jo ez igy.
2016. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A hajszálas magyarázata még hihető is, mert hétköznap nappalra jár dolgozni, és a munkája miatt sok lakásban magyarul, és ugye a cipőt le szokta venni.

A parfüm az már kevésbé, azt a munkatársára kentem, ahogy az alapozót is.

Szinte biztos vagyok az igazamban, de nem csak magamra kell gondolnom, hanem a kicsire is, nem akarnám, hogy az én esetleges hibam miatt kelljen apa nélkül felnőnie.

2016. okt. 29. 21:03
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy folyton ideges, bizalmatlan szuloparossal annyira jo egyutt elni ugye... te vagy ezen a heten lassan az ezredik megcsalt anya, aki egyszeruen nem gondol bele az altala kozvetitt erzelmi, kapcsolati mintakba... "csak ne nojon fel apa nelkul!".
2016. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 omba ***** válasza:

Ez miként volna a te hibád?

""kérdezem tőle hol volt, akkor jön a semmi közöm hozzá,"

2016. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Én itt szinte nem is kérdeznék, legfeljebb azt hogy miért. De azt nem haraggal, hátha akkor el is mondja és még helyrehozható a dolog.


A másik az, hogy ha csak védekezés nélkül szeret szexelni, akkor ki tudja mit hoz neked haza- mert akkor bizonyára mással se húz gumit...


Másik gyereket egyenlőre tényleg ne akarj semmiképp se, az valószínűleg csak rontana a helyzeten, ráadásul ők szenvednék meg ezt az egészet a legjobban.


Üljetek le, és beszéljétek meg higgadtan. Nyeld le a dühöd, azzal nem érsz el semmit, max annyit hogy fogja magát és elköltözik.

2016. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!