Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, arról, ha mindig ez a helyzet egy kapcsolatban? Hogyan lehetne változtatni a hozzáállásán?

Figyelt kérdés

Próbáltam csak a lényeget röviden:

Ha kérek valamit, vagy szólok vmi miatt, hogy ez nem jó így, akkor mindig azt kapom, hogy majd csak utánam... mert ő nem fog pitizni senkinek azzal, hogy előbb megtesz valamit. Itt most nem kell hatalmas nagy dolgokra gondolni.

Például sokszor az a probléma, hogy alap dolgok miatt is szólnom kell neki, olyanok miatt, amik egy normális kapcsolatban kérés nélkül is mennek. Mindenre az a válasz, hogy majd ha előbb én...

Az elején mindent beleadtam ebbe a kapcsolatba, többet mint a korábbiakba összese, de még így is csak azt sorolta, hogy neki mi nem tetszik, neki ez nem elég, az exétől sokkal többet kapott. Azt is mondta többször, hogy az exének több mindent elnézett, és több dolgot megadott neki, de ő visszaélt ezzel és ezért viselkedik velem így. Ennek az lett a következménye, hogy én is visszavettem a lendületből, most takaréklángon megy az egész, mert amit nekem hibának vesz, azzal kapcsolatban saját magánál nagyon elnéző.

A legnagyobb baja most, hogy ha elkezd valamin problémázni velem kapcsolatban, akkor visszakérdezek, hogy "és te...?" Mert saját magánál ugyanazt nem veszi észre, az nem probléma. Szerinte ezzel mindig "visszadobom a labdát", amit ő nem visel el.

Próbál főnökként viselkedni, számonkérni dolgokat, parancsolgatni, utasítani. Én viszont inkább az egyenrangúságot szeretem, amellett, hogy azért megmaradnak a férfi-női szerepek is.

Hogyan lehetne észhez téríteni?


2016. okt. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet észhez téríteni, úgyhogy ne kínlódj vele. Ő most így taktikázik, és nagyon okosnak gondolja magát.

Gyakorlatban az van, hogy rajtad áll bosszút mindazért, amit az exe elkövetett.

Te azt csinálsz a saját életeddel, amit akarsz. Én a saját életem elég értékesnek tartom ahhoz, hogy ne pazaroljam egy nem működő kapcsolatra, ami idővel csak egyre rosszabb lesz. Úgyhogy én ilyen esetben kilépnék, aztán taktikázzon magában tovább, meg sírjon az exe után, akitől többet kapott.


Te meg azt csinálsz, amit akarsz. Ha neked ez így jó és boldoggá tesz, akkor maradj vele jó sokáig.

2016. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Fogd fel, hogy felnőtt embert nem fogsz megváltoztatni, ha fejre állsz, akkor sem..

Szóval két opciód maradt - vagy elfogadod, hogy ő ilyen és a szemében ő sokkal többet ér nálad, vagy agyat növesztesz és szakítasz, majd keresel egy normális értékrendű embert, akinek nem csak valami pótlék vagy és nem úgy bánik veled, mint egy huszadrangú senkivel.

2016. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, az ilyet ott kell hagyni, majd talan az eszhez teriti es egy kovetkezo kapcsolataban mashogy viselkedik, de melletted nem fog valtozni.
2016. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt a sz@rházit ott kell hagyni a fenébe
2016. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én visszaküldeném az exéhez szép szóval és szakitanék vele!Az ilyen pasi megérdemli az ilyen nőket akik kihasznàljàk !Az egyik ismerősöm hasonló volt egy olyan nő kelett aki kapósabb aki kihasznàlta és szakitottak most meg jó lenne a normàlis aki nem csak szexre hajt stb szánalmas !
2016. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor tudnàl változtatni a hozzààllàsàn ha szakitotok és nem keresed és ha szeret akkor ő fog keresni és vàltoztati fog a viselkedésén pl nem fog kötözködni meg hiztizni hanem pl a tenyer3n fog hordozni lesi minden óhajodat és alig vàrja majd hogy talizzatok stb!Ha ennek ellenére sem vàltoztat akkor meg nem kàr érte hadd sirànkozzon az exe utàn !Attol függetlenül hogy kihasznàlta a kedves exe attol nem kellene veled így viselkednie !
2016. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!