Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj Velem? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill25 kérdése:

Mi a baj Velem? Mit csináljak másképp? Megéri megváltozni? Hogyan változzak, ha kell változnom egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nos, közel 30 éves vagyok, eléggé magamnak való,és mások által kedvesnek, aranyosnak, őszintének,mondott srác vagyok. Szeretek filozofálni,érzelmekről beszélni, és sajnos túlságosan is érzékeny vagyok, ami, inkább hátrány, mintsem előny, főleg párkapcsolat terén. Sajnos a negatív hatások miatt önbizalom hiányom is kerekedett, ami még inkább a barátzónában tart, és szeretnék egy végre valakit aki szeret.
2016. okt. 30. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj kevésbé érzékeny lenni, inkább férfiasan viselkedj, lelkizésre a barátnők valók. Ha egy nő férfit akar, az nem baj ha érzékeny, de nem legyen mimóza, vagy túl érzékeny, különben elveszti "férfi jellegét". Te is tisztában vagy vele, hogy önbizalomhiányod van, így adott, hogy azt kell erősítened.
2016. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) nem tom, sose volt túl sok önbizalmam, és nem tom hogy tudnék szert tenni rá. :)
2016. okt. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!