Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kilépni egy másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilépni egy másfél éves kapcsolatból. Borzasztóan szerelmes vagyok, viszont sokat veszekszünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna h ide ki fogok irni egy kérdést de nagy szükségem van most a tanácsaitokra.

21 éves lány vagyok, a barátom is 21 éves. Fél évig ismerkedtünk aztán hivatalosan is kimondtuk hogy járunk, most tartunk másfél évnél. Én komoly kapcsolatnak mondanám a miénket. Mikor összejöttünk minden nagyon jó volt, leirhatatlanul boldog voltam mellette, soha nem éreztem magam ennyire szeretettnek és én is szerettem őt. Csak azt tudom mondani tökéletes volt az az időszak! Aztán pár hónapra rá elkezdett lányokkal irkálni, meg elment külön bulizni, összakaptunk néha de nem volt vészes. Aztán ezek megismétlődtek, de ekkor már voltak félreérthető facebook beszélgetések, meg közös képek, minden hétvégén külön bulik. Elvesztettem a bizalmam, és elkezdtünk veszekedni. Csak ezen veszekedtünk de hónapokon keresztül. Minden másban megértettük egymást. Könyörögtem neki h ne csinálja, nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Mondta hogy figyel rá, kisebb változások voltak de nem kb minden ment tovább. Pl van egy lány akivel múlt héten is találkozott, nem is ez a gond, hanem hogy letagadta mikor kérdeztem és később kiderült, és ez nem az első alkalom. Nem őszinte hozzám. Nem tud annyira komolyan gondolkodni mint ahogy én. Régen nagy csajozós volt, szerintem nem tud felhagyni vele. Mostanában már alig találkoztunk. Pedig én nagyon szerelmes vagyok belé, mindent elnéztem neki, és mindent megtettem érte. Én ha szeretek valakit bármit megteszek és nagyon ragaszkodok hozzá. Viszont egyik nap betelt a pohár és megirtam neki mit gondolok, hogy mennyit sirok, mennyit idegeskedek a kapcsoltunkon. Ő meg csak azzal jött h én nem tartom tiszteletben hogy ő szeret barátkozni meg hogy nagyon féltékeny vagyok. Olyan mintha a falnak beszéltem volna, kiakasztott és irtam hogy pár napig hagyjuk egymást, szüneteljünk, ő meg meg se próbálta mondani h adjuk egy esélyt magunknak, rögtön azt mondta legyen igy ahogy akarom. Nem is kűzdött, olyan mintha erre a percre várt volna. Sőt az ismerőseinek azt irta hogy szakitottunk. Én nem akarom elvesziteni, ő nekem a legfontosabb az egész világon, nagyon szeretem. Vele tervezem a jövőmet. Én nem akarok más fiúval megismerkedni, nekem csak ő kell, nemtudom elképzelni az életem nélküle. Mindig mikor jön vacsorával várom, bármit kér megadom neki, minden nap rá gondolok, és nagyon hiányzik ha nem vagyunk együtt.

Szerintetek én reagálom túl? Féltékeny vagyok? Ha megpróbáljuk helyrehozni legyek elnézőbb vagy ez tényleg sok egy kapcsolatban? Vagy tényleg hagynom kellene őt és olyat keresni aki megbecsül? Fogalmam sincs.

Csak az a baj hogy nemtudok kilépni ebből, meg lehet nem is akarok, mindig remélem hogy megtud oldódni, meg annyi szép emlék köt hozzá, mindig mikor ezekre gondolok elsirom magam. Annyira jól megvoltunk, csak ne rontották volna el ezek a nemondjam mik akik rászálltak meg ne találták volna ki a facebookot.

Nemtudom mit tehetnék. Segitsetek!


2016. okt. 31. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
várj,hátha jobb lesz
2016. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen naiv vagy és ezt a párod csúnyán ki is használja. Ugyan... Melyik férfi/nő hagyna ott egy ilyen párt, aki mindent elnéz neki, aki az összes hülyesége után is szereti?! Ha megcsalna (bár szerintem már nem 1x megcsalt), akkor is visszafogadnád. Ő személy szerint nem lenne veled, de egyedül sem. Azzal jár ide oda akivel akar, te toporzékolsz pár napot, majd 2 szép szó után lehiggadsz! Melyik kihasználós embernek nem lenne jó az ilyen mint te? Egyedül ebben te vagy a hibás, h nem teszel saját magad érdekében és teszed ki! Szerelmes vagy! Oké, én is voltam 21 éves és szerelmes, és utána is lettem... Nem ő az egyetlen, nem dől össze a világ, nem hal meg senki ha ti különmentek. Az meg h milyen volt régen? Régen volt... Most már más! 21 éves vagy, előtted az élet és te megfosztod magadtól a lehetőséged, h esetleg egy olyan párod legyen aki a tenyér hordoz és nem egy ilyen gyerekeszű...

Ahogy leírtad ezt a sztorit, az exemet láttam meg a leírásban, akivel 6 hónapot voltunk együtt és talán azt is leírtad, h milyen lett volna évek múltán, ha együtt maradunk ,úgyh összeteszem a kezemet, h vége lett :D

2016. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül naiv vagy és buta, ő pedig ezt maximálisan ki is használja.. A hátad mögött más lányokkal találkozgat, amit le is tagad, mikor rakerdezel.. Elég egyértelmű, hogy ő nemcsak szimplán haverkodni akar azzal a másik lánnyal. Te pedig vagy annyira buta, hogy simán benyeled neki. Hülye lenne elhagyni téged, hisz melletted is nyugodtan csajozhat, mivel te simán elnézed neki és azt is, hogy semmi veszi az érzéseidet meg azt hogy ezeket neked rosszul esnek.

Helyedben már rég kidobtam volna, előtted az élet, megcsak 21 vagy, semmiről nem vagy lekésve. Hagyd ezt a fiút a fenébe, ennél jobbat erdemelsz!!

2016. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Növessz önbizalmat és lépj ki a kapcsolatból!
2016. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kilépni, akkor vállald a vele járó kellemetlenségeket is.Te vagy neki a fő út, ahová hazatalál a mellékutcák után.Ez a pasi még nem érett a komoly kapcsolatra.
2016. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ugyanezt éltem át kb egy éve, az akkori barátom pont ilyen volt mint a tied és én pont így éreztem ahogy te.Vele terveztem az életem, a mindenem volt, akarmit csinált elnéztem neki.Végül egyszer aztán nálam is betelt a pohár és pont az tettem mint te, szünetet kértem.Ő is leszarta ezt magasról, nem is tett azért semmit hogy jobb legyen a kapcsolatunk.Majd vége is lett.Az első pár hónap borzasztó volt,rengeteget sírtam, habár nem érdemelte meg.Aztán egyre jobb lett, eljártam szórakozni,dolgozni.Megismertem az új baratom, aki mindenben jobb mint aki volt.Imádom és már néha el se hiszem hogy a régi kapcsolatot gondoltam igaz szerelembek.Fel a fejjel, egy szar kapcsolatnál még mindig jobb az egyedüllét!Rengeteget gondolkoztam én is, hogy hol rontottuk el ennyire,miért kellett véget érnie,bárcsak még tovább tartott volna, barcsak megváltozna, ez sose tortent meg.A vége már csak szenvedés volt,hiába szerettem.Engedd el így lesz a legjobb, hidd el nem fog változni.Tapasztalat
2016. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azok alapján, ahogy írsz, egy jó kis lábtörlő vagy maximum neki. Ez pedig hülyeség, hogy nem találsz mást. Én is így voltam egy nagy szakítás után, nehezen is szedtem össze magam, pedig ugyanilyen hazug alak volt, de voltak együtt szép emlékeink, közös ízlés, stb... de idővel kiábrándultam belőle teljesen szerencsére, főleg, ahogy a hazugságok kiderültek. Azóta szerencsére van olyan párom, aki ugyanezeket megteszi értem, amiket te ezért a szerencsétlenért:)

De az írásodból ítélve, te még nem értél meg a továbblépésre, mert nem ismerted még fel, hogy mekkora szerencséd van, hogy megszabadultál tőle.

Ja, és amúgy az enyém is ezt mondta, hogy barátkozik már lányokkal. Főleg egy bizonyossal. Aha, szakítás után érdekes módon megtudtam, hogy mindig is álmai nője volt neki, csak elérhetetlen. Oké.:)

Engem többet nem alázott meg, tettem róla, az élete pedig most is csak egy fos. Én viszont megkaptam azt, akire mindig is vágytam.

2016. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem olvasom végig, tök felesleges. Olyan nincs, hogy nem tudsz kilépni!!! Nagyon gáz, hogy könyörögsz neki.. Szánalmas vagy. Lépj ki most, mielőtt örökre lábtörlő maradsz.
2016. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
NAIV BUTA KISLÁNY VAGY!!!!!! olyan nincs, hogy rászállnak valakire, és nem a facebook a hibás mert a pasid egy p.öcs. Szedd már össze magad!!!!!
2016. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Naiv vagy és ostoba!

Már én is átéltem azt amit te, és tanultam belőle.


Nem fog megváltozni.


A facebook és a ri-bik a hibásak, ugye?

A pasid nem.


Szállj már le a földre!

Hülyének néz, és úgy vág át mint szart a palánkon.

Ez kell neked?

2016. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!