Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beleszeretni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel két éve vagyunk együtt. Volt egy rövid idő amikor nem voltunk együtt, én akartam, hogy vége legyen, mert nem éreztem azt amit kellett volna. Újra együtt vagyunk már egy éve, de nem tudok igazán szerelmes lenni. Nem vagyok nagy szám, nem válogathatok, volt már egy rövid kapcsolatom a csaj szakított velem. Aztán próbálkoztam nagyon sok lánnyal, de senkivel nem jött össze. A lány akivel vagyok nagyon szeret engem, de én nem tudom úgy szeretni. Miért nem tudom, egyedül nem akarok lenni. Azt érzem a régi barátnőm kiölte belőlelem az érzéseket. Miért nem sikerül a kapcsolatom?

2016. nov. 1. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is szeretnék választ kapni! Miért nem tudtok szeretni? Mondhatni abban a cipőben járok, mint a barátnőd, csak mi nem vagyunk egy pár... :(

Belőlem is kiölték már sokszor az érzelmeket, nem is akartam sokszor senkit, ahogy most sem. De még is belépett az életembe. Kérdem én, hogy mégis miért??? Mert megint csak én fogok szenvedni.

Szerintem lehet újra szeretni. Miért ne lehetne? Minden ember, minden kapcsolat más.

2016. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy ha egyszer szerelmes voltál nagyon ,és ott elhagytak -átvernek ,soha a büdös életben nem fogod azt érezni még egyszer,nem lesz meg az az intenzitás mással.


Ha elkezded dobálni kifelé a nőket ,mert ez se jó az se jó ,itt sem érzed az érzést ,meg ott sem ,csak magaddal szúrsz ki.Nem fogod már érezni,ez a vonat már elment.Örülj neki ,hogy van valaki aki viszont szeret téged és tartsd meg.

2016. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudom, engem csaltak már meg mikor iszonyat szerelmes voltam. Aztán a többi kapcsolatom, hmmm már mostani gondolkodással fogalmam sincs mit érezhettem. Éreztem én valamit, talán szerettem őket, jó volt. DE!!! Kihasználtak, átvertek.

Most lenne valaki, akiért odavagyok, csak hát ugye ő nem érez semmit. És megint ki sérül, tök mind1 hogy milyen vagyok. Én..

Örülj neki ha szeretnek! Lehet előjönnek majd azok az érzelmek, csak még belül félsz.

2016. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak sincs túl sok értelme hogy azért vagy valakivel mert ő legalàbb szeret sztem úgy is észre fogja venni hogy ő többet tesz a kapcsolatban és érezni fogja hogy ő jobban szeret ő is érezhet úgy mint ahogy te!
2016. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!