Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ezek után?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár végén szakítottam a volt barátnőmmel, mert megcsalt a volt barátjával. Rá 3 hónapra megismertem egy lányt, pár hónap alatt összemelegedtünk, de utána jöttek a gondok, veszekedtünk, egyre gyakrabban, végül mondtam neki, hogy ennek nincs értelme, legyen vége. Úgy váltunk el, hogy mindenki azt csinál, amit akar, én még kifejezetten kértem is, hogy lépjen tovább, keressen mást, ne foglalkozzon velem. Ez 1 hónapja volt, rá 2 hétre felhívott, hogy mivan velem, és elmondta, hogy lefeküdt a volt osztálytársával. Ezen én nagyon kikattantam, bár semmi okom nem volt rá, mert én mondtam, hogy lépjen tovább.. Ennek dacára én felhívtam a volt barátnőmet (aki megcsalt) és lementem hozzá. 3 napig ott voltam nála, szinte végig csak szexeltünk, meg beszélgettünk és azt érzem, hogy nagyon megváltozott (jó irányba). De azt nem érzem, hogy szeretném újra, de nagyon jó volt vele újra szexelni. De ennek ellenére a másik lány sem közömbös nekem, mióta elmondta, hogy lefeküdt azzal a csávóval én azóta csak arra tudok gondolni, hogy mivan, ha összejönnek vagy ilyesmi. Szóval nem tudom mit csináljak, ugyanakkor nagyon vágyom arra is, hogy a azzal a barátnőmmel, aki megcsalt újra szexelhessek.
2016. nov. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Jol van. Akkor szexelj. A másik is hadd szexeljen.
2016. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...és még a szappanoperákat szidják...Hát feküdj le azzal akivel jólesik de a, ne hazudj róla és b, máson se akadj ki ha ugyanezt teszi.
2016. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
Most kezdenéd becsülni az újat - amikor már nincs, hát ez nem ritka. Legközelebb gondold át jobban, hogy mi fontos, mi nem.
2016. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Befásultam válasza:

Kedves Kérdező!


Az a baj veletek férfiakkal, már előre is bocsi, hogy késve vesztek észre dolgokat.

Először is, aki megcsal, az a nő nem szeret, hidd el, mert amelyik nő szerelmes, annak a mindene vagy, képtelen lenne megbántani. Soha nem lesz kutyából szalonna. Sokan elkövetitek azt a hibát, hogy megszokásból inkább visszamentek, aztán rádöbbentek, hogy mekkora baromság volt, mert a nő úgysem szeret, úgy is meg fog mással is csalni, pláne hogy látja, hogy büntetlenül megteheti, mert egy bamba van mellette, akivel meg lehet tenni. Közben elengeditek azt a lányt, aki szeret, tisztel, hozzátok való, csak későn jöttök rá, sajnos olyankor már van hogy késő.


Ne légy hülye! Hagyd a franc_ba az exed. Mit vársz tőle? Szereted a másik lányt, ne engedd el!!

2016. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azt nem érzed hogy szeretnéd újra megpróbâlni az exeddel én màr itt elgondolkodnék hogy miért nem !Valószínűleg mert megcsalt és félsz hogy újra megteszi !Menj vissza a bnődhöz és beszéljétek meg a dolgokat ne hagyd annyiba sztem az exel meg zàrd le a múltat jó volt a szex ennyi de nem biztos hogy ő tesz majd boldoggà!
2016. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!