Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli vagyok, és az is akarok maradni - miért nem lehet ezt elfogadni? Folyton leszólnak, meg akarnak "téríteni"!

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, és szingli, igen. Nem, nem vagyok szerető - velem senki senkit nem fog megcsalni, nem teszek tönkre kapcsolatokat. Nem, nem szeretnék gyereket. Barátokat szeretnék, tanulni, dolgozni, utazni, olvasni, írni, kirándulni... Kinek mi köze hozzá? Miért zavar ez egyeseket?

2016. nov. 1. 20:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A kérdésemet az ihlette, hogy van egy férfi, aki elvált, és nagyon magányos. Az elején tisztáztam vele, hogy meghallgatom a panaszkodását (mostanra mondjuk túl sok lett belőle, nem vagyon én senki lelki szemetesládája...), de csak barátság lehet köztünk, meg akarok kapcsolatot.


Azóta arról győzköd, hogy de, igenis akarok, csak nem vallom be magamnak, de majd ő bebizonyítja!? (WTF!?) Rendesen üldöz, nem hagy békén, mert ilyen nincs, így nem lehet élni, nekem vele KELL összejönnöm...


Döbbenetes.

2016. nov. 1. 20:27
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Megtéríteni akarnak, vagy felcsípni?


Ha valakivel elkezdek utazásról, olvasásról beszélgetni egy kiránduláson, és még szimpatikus is, akkor előfordul, hogy megpróbálom elhívni randira. Ez talán még nem bűn :)


Egyébként több nő ismerősöm van aki hasonló életet él, jó velük eljárni mindenhova, de ha nemet mondanak sosem próbálom téríteni őket, maradnak barátok, haverok.

2016. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Neem, az nem bűn, persze. :) De sajnos nem erről van szó, hanem folyamatos nyomulásról. Hónapok óta elvárná, hogy mindig és kizárólag vele találkozzak. Nem is érti, hogy más barátaimra is szeretnék időt fordítani, vagy a hobbijaimra, vagy mit tudom én.

Jönnek az e-mailek, SMS-ek folyton, hogy találkozzunk, mikor találkozunk már, miért nem írok/hívom vissza rögtön...

És amikor találkozunk (már egyre kevesebbet, mert kerülöm), akkor meg győzköd, hogy biztosan járni akarok vele, és hogy ő addig nem adja fel, amíg ezt el nem fogadom én is.

2016. nov. 1. 20:32
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Téged meg miért zavar, hogy őket mi zavarja? Tegyél rá magasról. nem ér ez az egész annyit, hogy felhúzd rajta magad, vagy kiakadj. Az ilyen embert miért nem hagyod ott, aki ezzel piszkál, és bele akar szólni az életedbe, és elő akarja írni, hogy neked mi legyen a jó? Az ő, te meg te vagy. Szerintem nem kell ezt így komolyan venni, csak mosolyogj rá, és hagyd ott, ne pazarold ilyen kötekedőkre az energiáid. Amint valaki ezzel jön, köszönj el tőle, hogy majd máskor beszélünk, vagy most mennem kell, vagy valami.
2016. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ezt en sem ertettem soha. :) Hasonlo koru vagyok, mint te, es en sem szeretnek kapcsolatot, tok jol elvagyok egyedul, de engem konkretan az anyukam uldoz emiatt...

Esetedben bejossz a ferfinak, es azert nem hagy beken. Egyszer nekem is kellett ezt egy pasinak magyarazani, de ott azert volt konnyebb, mert az orszag ket vegeben laktunk, igy nem tudott ilyen intenziven uldozni.

Ami mas, mint a megszokott, nehezen fogadjak el.

2016. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

és? mondják csak a magukét! mit foglalkozol velük?!


Aki meg sok, azzal nem kell beszélgetni.

2016. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nyilván kedves és aranyos tőle, hogy "bejövök" neki, de ha egyszer én ezt nem akarom...? Egyébként meg ő szerintem a párkapcsolatot is úgy képzeli, hogy csak panaszkodik, az ilyentől pedig alapból falra mászom, mert én egy vidám ember vagyok, nem világfájdalomról beszélni meg szenvelegni akarok.

Igaz az, hogy nem kellene vele foglalkoznom, de azért hihetetlen, hogy folyton újra és újra ír...

2016. nov. 1. 20:37
 8/15 A kérdező kommentje:

Azért jó látni, hogy nem vagyok egyedül ezzel az életstílussal, és nem is mindenki ítél el. :)

(Szerencsére nekem a családom nem szól bele, szóval legalább ilyen gond nincs.)

2016. nov. 1. 20:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor azt mond, hogy OKT-ni szoktál e, és megmentelek a lovagodtól, én nem nyafogok, csak ha 1000 méternél több szintet kell megtenni, de a kékes szakasz még pont belefér :P
2016. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ebből egy mukkot sem értettem...
2016. nov. 1. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!