Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom más nöknek ir , én ezt láttam kiknek mit ir. és már meg beszéltük meg igérte hogy több ilyen nem lesz, tudom hogy szeret ezel nincs is gond de miért csinálja ezt és ugyan ugy ir más nöknek. ez nagyon fáj haragszok ezért rá és nehéz dönteni mert nagyon szeretem :(
2016. nov. 1. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugy erzi,nem fontos neked. Ugy erzi ,csak egy nxug vagy neki.

N

2016. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és vajon miket ír? randikat beszél meg velük vagy bókol nekik vagy mégis mit, hogy ennyire hisztizel emiatt?


neki is lehetnek ellenkező nemből haverjai, ezt remélem te is tudod! mint ahogy neked is vannak pasi haverjaid!

2016. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 H_Vivien ***** válasza:
84%
Szerintem csak Neked keres nyelvtan tanárt nyugi :D
2016. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván szeret levelezni, de veled nem tud. :D

Szerintem először tanulj meg írni, hátha kedvet kap hozzád!

2016. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bókol nekik és becézgeti őket akkor sztem alapjàraton a pàrod ilyen nem biztos hogy veled van a baj egyszerűen ilyen tipus és nem gondolja ezt hogy megbànthat vele !Mégha mondod is neki hogy ez neked szarul esik neki ez olyan hogy egyik fülén be a màsikon ki még ha szereted is és nem fér bele a kapcsolatban neked akkor szakíts vele és lêpj túl rajta !
2016. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem könnyü mert tudom hogy szeret és énis öt. és nem tudom mit tegyek és nekem rosz legbelül
2016. nov. 2. 07:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!