Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működőképes lehet egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes lehet egy párkapcsolat, ha heti kétszer-háromszor tudnánk találkozni?

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok és jelenleg egyedülálló.

Az egyetemen rengeteget kell tanulni,így amikor hazaérek délután,akkor sokszor estig tanulok,majd másnap ismét vissza a suliba.

Vajon a mostani lányok tudnák ezt tolerálni,hogy nem minden nap,hanem csak hetente kétszer vagy háromszor találkoznánk?

Vizsgaidőszakban,pedig lehet,hogy még rosszabb lenne a helyzet,akkor még kevesebb időm lesz.



2016. nov. 1. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Olyat keress aki elég komoly ahhoz, hogy vannak céljai és elég eltökélt, hogy megvalósítsa őket. így meg fogja érteni, hogy te is ugyanezt csinálod. Akit apuci pénzel és a bulinak él, az nem tudja kezelni, ha a másik fél elfoglalt.
2016. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
CSAK heti 2-3??? Életembe nem volt olyan kapcsolat ami több lett volna heti 1 talinál xD, elhúzódott 2 hétre is olykor 1 tali, ja és a lány nem akart több talit egyikse, pedig rendesek szerettek...
2016. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet olyan lànyt keress aki hasonló beàllitottsàgú mint te egyetemista!
2016. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi együtt laktunk a párommal egyetem alatt. Így nem kellett választani tanulás és kapcsolat között.
2016. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen okés. Én is heti 2x találkoztam csak az exemmel, elfoglalt is volt, meg igénye is volt a külön töltött időre. Egy olyan kapcsolat után, ahol sülve főve együtt voltunk kicsit nehéz volt ezt megszokni, de végül annyira hozzászoktam ehhez, hogy azóta nekem is igényem van az egyedül töltött időre. Ahogy előttem is mondták, csak még kell találni azt, aki ezt el tudja fogadni :)
2016. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem főiskola alatt megfelelt volna

felnőttként már nem lenne az

2016. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nem működött 1 éven keresztül próbáltuk, de végül vége lett........
2016. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!