Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tenneték a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tenneték a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy kapcsolat, 2 éve vagyunk együtt.

Ő teljes szivéből szeret engem,mindig hiányol,mindig találkozna.

Én akár egy hetet is kibírok tök simán találkozás nélkül.

Ha találkozunk is akkor sem vagyok az a nyakába ugrok típus,hanem szia puszi és ennyi.

De nem tudom,mintha picit sok szeretetet adna és megfulladnék tőle.

Ha viszont pár óráig nem messengerezünk full beparázok hogy mi lehet vele mert ilyenkor fent szokott lenni.

Az is nagy vágyam,hogy egy nagyobb fesztiválra most nyáron elmenjek a barátnőimmel,ott meg 80% hogy ilyen 'ha helyes és úgyhozza a helyzet akkor egy csók belefér' dologba belefutnék,és nem azért mert kur*va lennék,összvissz a mostani barátomon kívül 1 fiúval csókolóztam,vele is érzelemből.

Nem igazán értem magam,valaki van vagy volt hasonló helyzetben?


2016. nov. 1. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, te nemcsak hogy nem szereted, de meg csak nem is tiszteled ezt a fiut. Engedd el, hadd talaljon maganak egy olyan lanyt, aki tudja kezelni azt a sok szeretetet amit o adni tud.
2016. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem k*va vagy, csak egy önző, éretlen tinilányka, akinek fogalma sincs mit jelent tisztelni a másikat. Te nem szereted, nem tiszteled ezt a fiút, sőt, konkrétan sz**ba se nézed ilyen gondolkodással... inkább ezen kellene elgondolkozni, mert ez a viselkedés 16 éves korodig belefér, utána meg már illene fejben felnőni, hogy valaha normális kapcsolatod lehessen értékekkel benne.
2016. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak egy ember tehet arrol ha elhidegul egy kapcsolat:)
2016. nov. 1. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem csak egy ember tehet arrol ha elhidegul egy kapcsolat:)"

De arról igen, hogy nem közli. Meg arról is, ha úgy megy fesztiválra, hogy valószínűleg csók lesz.

2016. nov. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!