Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti meg hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti meg hogy a munka miatt nem tudok vele éjjel-nappal beszélni, találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor össze jöttünk nem volt munkám, de idő közében kaptam.Nagyon nehéz, és stresszes, neha haza jövök és kidőlok olyan faradt vagyok, sőt sokat tulorazok is.A párom nem érti ezt meg,és folyton veszekedik velem hogy elhanyagolom (hulla fáradtan persze hogy nincs kedvem meg vitázni sem). Hiába mondtam neki hogy legyen megertobb.Neki is van munkája de mégsem fárad ugy el mint én. (Nem élünk egyutt, es egyenlőre nem is tervezzük)
2016. nov. 2. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom eldönteni melyikőtök a rosszabb. Ő leszarja, hogy neked rossz, te meg állandóan fáradt vagy meg ideges, hosszú távon ez is kiborító tud lenni.
2016. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem élünk egyutt, es egyenlőre nem is tervezzük"


Később se tervezzétek. Nem lesz hosszú életű a kapcsolat.



Keress másik párt, aki nem várja el a napi helyzetjelentést, meg az állandó online jelenlétet.


Keress másik munkát, ahol online tudsz lenni és ráérsz cseverészni.

2016. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!