Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem hajlandó összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem hajlandó összeköltözni, csak ígérgeti. Vegyek ki egy albérletet a tudta nélkül, és "zsaroljam" hogy most már muszáj jönnie?

Figyelt kérdés
Tehetetlen vagyok vele... Nem segít a szép beszélgetés, a komoly beszélgetés, sem a hiszti, veszekedés.. De ami a legfurcsább, hogy a többszöri szakítás sem. Ugyanis már párszor külön voltunk hónapokig emiatt a téma miatt, hogy semmilyen jövőképe nincsen. Hogy miért fogadom vissza mindig? Talán még szerelmes vagyok, és nem is találnék nála jobbat, nem vagyok egy bomba nő.. Állítólag ő is szeret, vagyis ezt mondja mindig. 6 éve vagyunk együtt, mindenki a szüleinél lakik, egyikőnk családjában sem szokás az együttalvás, és közös hétvége eltöltése a másik szüleinél. Szülők elég maradi felfogásúak, illetve egyikük tartósan beteg, mindig otthon vannak szinte. Szóval találkozunk heti 2-3 szor, és csak randizgatunk, mint a tinédzserek, nekem ez már borzasztóan kevés. Hosszú hétvégén, nyári-téli szabi alatt szoktunk elutazni kettesben. Ilyenkor jól működünk együtt, 3 hetes nyaralásokon sem szokott gond lenni. Mégsem hajlandó semmi lépést tenni a közös élet érdekében, mindig megígéri hogy majd fél év múlva, aztán mikor eljön az idő valahogy elfelejti, és ha ráförmedek még ő sértődik meg. Pedig mindent felajánlottam, kifizetném a kauciót, itthonról tudnék vinni jópár bútort, illetve minden háztartási gépet, konyhai eszközt, szüleim úgy döntöttek hogy támogatnának minket havi 30 ezerrel. 4 és 8 éve dolgozunk, a kettőnk össz keresete 290-300 ezer nettó. Nem is arról van szó hogy saját lakásra, önerőre gyűjtene, mert nem tesz félre semmit. Indokot, hogy miért nem akar, nem mondd soha.. Csak témát terel, vagy ígérget és úgy tesz mintha lelkes lenne, csak tettek nem követik soha. Most is azt ígérte legutóbb, hogy januárban költözünk. Én mindig nézegetem a lakásokat, meg is szoktam neki mutatni ami tetszik, de nem mondd rájuk semmi véleményt, mintha nem is érdekelné. Komolyan azon gondolkozom, hogy holnap felhívok egy párat, és belekezdek a keresésbe, elmegyek megnézni őket. Ki is venném a tudta nélkül, és akkor hátha összeszedné magát, és megjönne a kedve a költözéshez. Csak ez nagyon rizikós, mert ha képes erre is nemet mondani, akkor én ott állok egy fél-1 éves szerződéssel, és egyedül nem tudnám fizetni + megélni mellette.
2016. nov. 2. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Zsarolással nem gondolom, hogy bármit is elérhetsz. Ha meg nem fejlődik a kapcsolat minek csinálni. Értem én, hogy nehéz másikat találni, de a leírtak alapján én ebben a kapcsolatban semmi kecsegtetőt nem találok.
2016. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Segitek: a pasi konkretan (erre mar nincs szebb szo) sz***rik a fejedre, mert tudja, hogy megteheti. Par hisztit kibir, nehanyszor kulon vagytok, addig legalabb nem cseszteted, aztan jon vissza az ingyen punci ugyis. Kozben meg arra cseszi a penzet amire akarja. Nem bonyolult a keplet, csak nehez vele szembenezned.
2016. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Semmi ertelme konkretan a kapcsolatotoknak. Egyebkent hol szexeltek, ha senkinel nem lehet lenni soha?
2016. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondja már meg valaki honnan szedik a nők ezeket a palikat???? Százezrek szinglik akik normálisak és mégis pityognak a nők.
2016. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt végig se olvasom, az első két sor is elég volt, hgy megállapítsam, amit a többiek.
2016. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem veszi komolyan a kapcsolatot !Ez kevés hogy randizgattok és még a randizgatásnàl tartotok !Sztem ne vàrj rà majd gondol egyet hogy esteleg szeretne csalàdot vagy nem ennek így nem sok értelme van!
2016. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

uristen, ez csak nekunk ilyen egyertelmu?

6 ev utan meg mindig "randizgattok" ?


Megis mit varsz mikor fogja elhatarozni magat, amikor elmultal 30, vagy kozelebb vagy a 40hez es igazan itt az ideje hogy szulni is kene ha akarsz gyereket?


en ugy kirugnam mint macskat... a szerelem nagy ur es megvakit, mint a te peldad erre ekes bizonyitek, de ember, emberdjel mar fel!!! nem vagy tini...

2016. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked miert jo, hogy alazod magad egy ilyen kapcsolatban? Meg zsarolni akarod...minek? Raeroszakolas lesz az inkabb es magad rovabbi alazasa.
2016. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Borulj térdre és könyörögj...Jézus isten te nagyon hülye......Kapjál már az agyadhoz basszus. Nem kellesz neki fogd már fel. 6 éve járogattok mint a tinik?? Úristen de gáz vagy... Ennyire lúzer vagy??? Nem veszed észre hogy nem akar veled összeköltözni? Miért nem keresel egy normális pasit??
2016. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalmad az nem sok van. Ez itt az egyik gond. Ha olyan csúnya vagy akkor szerinted miért megy mindig vissza hozzád?

A másik gond hogy rosszul gondolkozol. Zsarolással és hisztizéssel soha ne próbálkozz. Legyen tartásod. Meg hát férfiként azt tudom mondani hogy idegesítő is egy hisztiző nő.

Kb. 22-25 évesen már tapasztaltabb is lehetnél emberi kapcsolatok terén.

2016. nov. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!