Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen sorozatot nézzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sorozatot nézzek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A barátnőm a Pretty little liarst és a Gossip girlt szerette, én szeretem a Trónok harcát, Walking deadet, Breaking badet, Hannibált stb

A Suburgatoryt (Kertvárosba száműzve/A kondom el van vetve) mindketten szerettük, de már befejeztük.

Így jártam anyátokkalt nem szeretnénk nézni, mert kevés benne a sztori (ezzel senkinek nem akarok a lelkébe gázolni)


Tehát gyakorlatilag egy vicces, összetettebb sztorijú, nem erőszakos sorozat ajánlást szeretnék kérni.



2016. nov. 2. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%

Nézzetek American Horror Storyt :D


Vagy Twilight Zone-t :D Vagy Monkot :D


De semmiképpen sem az alábbiakat: Mentalista, Szulejmán, CSI *random városnév*, Dr.Csont, "Serlokk Holmsz kalanggyajji", Győzike só, Adventure Time, Grészklinika, Loszt, Vészhelyzet, Cobra 11, Walker, McGywer, Xena, Rek(e)szfelügyelő, MEDICOPTER, bármi amiben Kevin James van stb.

2016. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Marvel vagy DC?
2016. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Scream Queenst nezzetek.
2016. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Brooklyn 99, Jóbarátok, Warehouse 13, Eureka, Simpson család (az elejétől), Futurama.
2016. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Agymenők:D
2016. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

The affaire. Tökéletes gondolatébresztő beszélgetésekhez, hogy mennyire máxként látja, éli meg ugyanazt egy nő és egy férfi.


Könnyedebb müfajként Stranger things

2016. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Monk, x -aktàk ( az ùj èvad), the Bridge,
2016. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le fognak hurrogni paran, de en anno nyelvtanulas miatt kezdtem nezni eredeti nyelven az Ezelt, es baromira meglepett, hogy mennyire (pozitivan) mas mint az megszokott amerikaias, europaias semakra epulo sorozatok, es hogy mennyire csavaros, erdekes az egesz. Minden resz meglepett valamivel, ugyhogy en azt nagyon ajanlanam, ha valami ujdonsagra vagytok.
2016. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mibaj a McGywer-el?
2016. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9-es, ezt én sem tudom. Lehet én vagyok "öreg". De a korosztályomban (30-hoz közelít). Mindenki nézte a Xénát, a Herkulest, Rex felügyelőt. Én szerettem mindegyiket anno.


De persze nem azt mondom,hogy most is ezeket nézzék a kérdezőék, csak az első komment meglepett.


Abban egyetértek,hogy a Cobra11 és a Medicopter és hasonlók nem voltak jók :D

2016. nov. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!