Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 körüli nők, ti vágytok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körüli nők, ti vágytok már gyerekre? Párotok hogy áll ezzel?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Én még nem vágyom gyerekre. Párom sem akar még konkrétan, azaz nem rágja a fülem, hogy álljunk neki a dolognak, de ha véletlen összejönne, szerintem baromira örülne:D
2016. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Mind ketten szeretnénk már, de még nincs itt az ideje a pénz hátrányok miatt.
2016. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem már csak a körülmények gátolnak benne, de nagyjából 1 év múlva már az sem lesz gond, akkor belevágunk. Párom is hasonlóan van vele, mint én.
2016. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Még egyáltalán nem, párom sem, egyelőre nem vonz a felelősség és a korlátolt élet.
2016. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, igazából már jöhetne, egyikőnk sem bánná, de sajnos még nincs saját lakásunk, az albérletben meg nem férnénk el, nagyobbat(vagyis drágábbat) pedig nem fogunk kivenni most már. Két év múlva jár le a fundamenta, akkor veszünk egy lakás. Úgy terveztem hogy még 30 előtt szeretném legálabb az elsőt megszülni. Úgy tűnik ez már nem fog összejönni, hacsak nem sikerül rögtön a baba ☺ Így alakult.
2016. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
25 vagyok és nem. Mivel munkám sincs és nincs olyan férfi,akinek szülnék,mert megcsalna közbe.Meg ahhoz egy értelmes pasi kellene ,ami nincs
2016. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

A kérdés hiábás, mert arra utal, hogy előbb vagy utóbb mindenki fog gyerek vágyni, ami nem igaz.

Nem, nem vágyok rá, sosem vágytam és remélhetőleg ezután sem fogok. Párt ehhez illően keresek.

2016. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy két éves lányom,imádom. Már nem bánom hogy igy alakult. Nem akartam megtartani,párom annál inkább. Végül belementem ő meg lelépett. Nem is látta a lányát,fizetni fizeti mert vonják neki.

Egyedűl nehéz vele,de anyumék azért segítenek. Van lakásom,biztos munkám,hobbim,autom. Gyed mellett is dolgozok. Jelenleg csak szexkapcsolatom van vagy kicsit lehet több. Nekem ez igy jo,nem ált meg az élet. Több gyerekem viszont nem lesz az biztos.

N24

2016. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Én nem vágyom egyáltalán, eddig sem vágytam, most sem, és ez a későbbiekben sem fog változni, ennek megfelelően keresek barátot.
2016. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, vágyok, de csak a szívemmel. Az eszemmel tudom, hogy még nem jött el az ideje, de 30 előtt szeretném az elsőt.
2016. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!