Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan leckéztetnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztetnétek meg a volt pasitokat aki csak hangember és már több csajt is átvágott? Lehet h szemétnek tűnők de megérdemli.

Figyelt kérdés
több mint fél évig hülyített és még mellettem vagy 10-15 csajt és mindegyik csak arra kellett neki h megdugja...és már vagy 3 éve ezt csinálja...és semmi és senki nem tudja leállítani... és talán ha megleckéztetik akkor észhez tér...
2010. ápr. 27. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor se fog, ha megleckéztetik... Szal nincs sok értelme!
2010. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

És mégis hogy gondolod a megleckéztetést?


Aki ekkora büdös nagy paraszt azt nemigen lehet semmi lelki / normális szivatással megleckéztetni, mert lesz@rja.


Max jól megverni lehet, de az meg értelmetlen.



Amúgy meg amelyik csávó meg tudja csinálni azt, hogy a nője mellett még 10-15öt fűz és ezt évekig, az vagy hihetetlenül zseniálisan okos + ügyes, vagy te és a másik 15 csak ANNYIRA sötét, hogy meg lehet veletek ezt tenni. Gyanítom utóbbi....

2010. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

észhez térni nem fog, de te jót röhöghetsz rajta:

Szervezz le neki egy komplett gay partyt, és elő a kamerával.

2010. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tedd fel a napixarra! Én mindenkinek ezt ajánlom...
2010. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kezd el róla terjeszteni hogy búza, és tedd fel a telefonszámát egy meleg oldalra, megérdemli a g€ci
2010. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

22:05

nem vagyok sötét mindig tudtam h nem adja fel a csajozást csak reménykedtem h mégis...de egy idő után már betelt a pohár...:'(

2010. ápr. 28. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Ponyvaregény...
2010. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem terjeszd el róla hogy nemibeteg, minél több lányt dug meg, annál jobban elhiszik :)
2010. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyerekes az ilyen bosszú, az ő élete örülj hogy már nincs hozzá közöd. Tanulj a dologból és a jövöben ne hagyd hogy egy ilyen rádmászon.
2010. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nő,akit csak így meg lehet dugni,azért nem is kár.Jól tette ,ügyes gyerek.Te meg egy sértett pics@ vagy,aki felsült,mert csak arra kellettél.Annnyit kapott tőled,amennyit adtál neki.
2010. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!