Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvariatlan volt szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvariatlan volt szerintetek vagy nem?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, ismerkedési fázis, első hetek.

Facebook-on írt reggel, hogy szeretlek, amire pár órával később válaszoltam. Majd rövid beszélgetés, hogy vagy, mi újság után megjegyeztem, nem valami kommunikatív ma, máskor kisregényt ír.:) Erre ő, hogy beszéljünk később, most az összes barátja üzenetekkel bombázza külföldről. Ilyen még nem volt, kicsit meglepődtem, mivel ugyanúgy a barátainak is mondhatja, hogy várjanak.:) Mondtam neki, hogy persze, rendben, de azért kicsit bánt.

Szerintetek jogosan?


2016. nov. 4. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt komolyabban belemerülnél fejezd be ezeket a hülye facebookból fakadó problémázásokat.
2016. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem volt udvariatlan

joga van másokkal beszélni, amúgy se facebookon kell élni

gondolom téged gyakrabban lát, mint a külföldi ismerőseit

nekem párom nem is ismerősöm, mert mi élőben élünk

25L

2016. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a külföldi barátaival nem vált szót minden nap, és régen tudtak beszélgetni.

Egyáltalán nem volt udvariatlan, elvégre nem hagyott ott lógva (mit te őt, hogy órákkal később válaszolsz), hanem magyarázatot adott, és korrektül közölte, hogy nem szeretne párhuzamosan több párbeszédet folytatni. AZ már udvariatlan lenne, elvégre senkire se tud rendesen odafigyelni, és neked is feltűnt, hogy alig válaszol.

Ő akkor írt rád, mikor volt szabadideje, és tudott volna csak veled foglalkozni. Te írtál rá rosszkor.


Az, hogy ismerkedtek, vagy kapcsolatban vagytok, nem jelenti azt, hogy kötelező téged mindig, minden körülmények között az első helyre tenni.


Morbid példa: megbeszélitek, hogy délután találkoztok, de randi előtt fél órával rád ír, hogy bocs, de berohan a kórházba, mert anyukáját baleset érte. Ugye, akkor nem fogsz hisztizni, hogy az anyja fontosabb, mint te?


Szóval egyáltalán nem jogos, hogy megbántódtál, és hogy nehezményezed, hogy nem pattintja le a több éve ismert barátokat, mert te éppen most érsz rá írogatni.

2016. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
A sértődési energiáidat nyugodtan tedd el olyan esetekre, amikor gond és alapja is van ennek.
2016. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyelőre csak facebook-on beszélünk, itt ismerkedtünk meg, csak emiatt tettem fel e kérdést.

Teljesen igazatok van, köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 4. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

megérdemled...

buta vagy, hogy ilyeneken rágódsz.

2016. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úúúúristen, bazzzmeeeeg, hát még csak nem is találkoztatok, de már azon rugózol, hogy miért nem pattintja le a haverjaid, ha veled beszélget!!

Az emberiség tényleg megérett a pusztulásra.


Még együtt se vagytok. Sőt, még azt se tudod, kivel beszélgetsz, a fb-on a profilok 20%-a kamu.


Te meg azon rugózol, hogy jogos-e ha megsértődsz.

Az bammeg, dobd is ki, és írj rá valaki másra, aztán tedd ki, hogy kapcsiban vagytok.


És ez most mitől is FELNŐTT PÁRKAPCSOLAT?! Van még, aki mind a két szót tudja értelmezni?

2016. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De, már találkoztunk. Sehol nem írtam, hogy még nem.
2016. nov. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!