Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem devalválódik a "te vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem devalválódik a "te vagy az életem szerelme" kifejezés sokadik kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Volt olyan barátnőm(biztos van ilyen férfiban is) és az ismeretségi körömben is van több olyan akik (maximum) egy-két évre összejönnek valakivel és nyomják a "te vagy életem szerelme" meg a többi mantrát, aztán amilyen nagy volt a szerelem olyan hévvel szakítanak.


Ezeknek a nőknek nem devalválódik egy idő után az életem szerelme kifejezés? Nem veszik észre hogy eddig minden férfi akinek ezt mondták eltűnt az életükből?


Ti ezt hogy látjátok?


2016. nov. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem is tudják, hogy mi a jelentése ennek a mondatnak, csak dobálóznak vele
2016. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nevetségesnek tartom ezt. Főleg mikor egymás képei alá írják fb-on. Aztán, ha lentebb görgetsz látod, hogy 3 éven belül 4 másik nőnek/pasinak is ugyan ezt írta.
2016. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők a "devalválódik" igét sem ismerik.
2016. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
52%
Túlmisztifikált az egész téma.
2016. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
3-as. Nem a nyelvi sznobizmustól lesz valaki értelmes ember. Szerintem sokkal jobban hangzik magyar kifejezést használni "értékét veszti", ha már úgyis van rá, mintsem jól hangzó idegen szavakkal dobálózni.
2016. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, az ikerlángos szöveg, meg hogy a másikat rendelte élete párjául a sors. Szerintem nem veszik észre, az ilyen emberek elég szentimentálisak és nem 2 lábbal állnak a földön.
2016. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!