Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy elrontottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy elrontottam, de hogyan hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés

Nyár végén megismerkedtem egy nagyon rendes, kedves sráccal, 26 éves. Beszéltük, hogy mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk. Sokat randiztunk, hetente 3-4szer találkoztunk. Az utóbbi időben már nála is aludtam. Tényleg jó volt minden, és úgy láttam neki is, annyira egy rugóra járt az agyunk. Néha azt érzem, hamar adtam neki oda magam, és lehet hogy ez hiba volt, de nem bántam meg, mert eddig ez volt életem legszebb szakasza. Viszont neki egyéb családi problémái lettek mostanában, amihez próbáltam empatikusan állni. Ez kihatott ránk is. Már nem találkoztunk, alig beszéltünk facen is, volt h napok is kimaradtak, hogy semmit nem tudtunk egymásról. Én írtam neki párszor, de magába fordult látszólag.Néha azt éreztem csak rám nem kíváncsi.Aztán nem rég kezdtünk megint beszélgetni. De a helyzet továbbra is bizonytalan maradt a kapcsolatunkat illetően és én besokalltam és írtam neki pár sort, amit ő félre értett....pedig csak arra voltam kíváncsi akar e még engem vagy meddig várjak. És azt írta, hogy majd kiderül idővel mi lesz velünk, de ez nem tetszett neki hogy kérdőre vonom és ennyi idő után számon kérem....pedig nem ez volt a célom, csak tisztán akartam látni...azt hittem ennyit megkérdezhetek miután ismét beszélgetünk h velem mi célja. Tudom, hogy hibáztam, de csak mellette akartam lenni, de a kötődésemmel, a ragaszkodásommal elriasztottam. Most nem beszélünk, elvan magának. Megfordult a fejemben hogy más lány van e a dologban, rá is kérdeztem amikor összevesztünk, de mondta hogy ilyen butaságokat ne képzeljek be.


Ti mit tennétek? Hogyan tudnám ezt jóvá tenni? Már nem akarok írni neki, viszont hiányzik. Megkedveltem nagyon. A környezetem szerint én tehetek erről hogy idáig jutottunk, ami részben igaz is, mert tényleg bután viselkedtem. A probléma, hogy nem szeretem szőnyeg alá seperni a problémákat. De hogyan lehet ebből jól kijönni? :( Mert most azt se tudom mi van. 25/N



2016. nov. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te mit akarsz jovatenni? Azt hogy urasaga megsertodott, amiert a lany, akit lebegetett a semmiben, meg mikozben nehanyszor megdugta, tudni akarta, hogy mi a szitu?! Kicsi onbecsulest kaparj magadnak valahonnan.
2016. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet ez van...de bárcsak ne. Azért még mások véleménye is érdekelne.
2016. nov. 4. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe !Sztem csak arra hajtott hogy lefeküdhessen veled ezért gondolom minden eszközt bevetett!Am ha nem adod oda magad hamar akkor sztem tovàbb àllt volna !Nekem egyik ex pasim volt ilyen pàrszor taliztunk aztàn én is odaadtam magam aztàn hirtelen fàradtabb lett màr arra sem vette a fàradsâgot hogy kijöjjön elém a buszmegàllóba !Nem is írt magàtol csak ha én írtam neki akkor vàlaszolt de nem volt lelkes a vége fele!
2016. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!