Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba? Valaki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? Valaki van ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Régóta párkapcsolatban élek, fiatal korom óta, ő az első nekem minden értelemben. Úgy érzem vele le is tudnám élni az életemet, de.. De néha azt érzem jó lenne mást is kipróbálni, új dolgokat átélni.

Aki volt már ilyen helyzetben, hogy oldotta meg vagy mit csinált?


2016. nov. 4. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiléptem a kapcsolatból
2016. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen voltam, első csók utàn minden szembejövő szép lány csókjàra kiváncsi voltam....első petting első szex....DE mivel tudtam a lànyról ő az igazi összeillünk nekem jó volt a szex lehet màssal se jobb.....És nem csaltam meg mert szerettem.
2016. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy? Általában lányok szoktak így meghülyülni, legalábbis ezt látom a környezetemben. Eldobják az első kapcsolatukat, ami 3-4-5-6 éve tart egy normális sráccal, csak azért, mert mással még nem voltak. Persze utána rájönnek, hogy vannak tapló tirpák gyökerek, és mennének vissza a sráchoz, de általában ilyenkor szoktak koppanni. Főleg az egyetem első két évében a leggyakoribb ez. 23/F
2016. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nàlam nem volt ilyen csak a kedves pàrom volt ilyen inkàbb élte az életét engem meg leszart persze ezt nem mondta ki de éreztem hogy kezdünk eltàvolodni aztàn kibökte hogy neki ez nem megy stb!Azóta is él a kis vilàgàban!
2016. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
En anno kileptem a kapcsolatbol. Eletem legjobb dontese volt, azota olyat talaltam, aki tenyleg hozzamillik.
2016. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haverom mondàsa: "Sose bìz abban a lànyban akinek te voltàl az első, előbb utóbb màs....is kivàncsi lessz"
2016. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Válts, csak a "szerelem" miatt ne maradj együtt vele - ami már nem az igazi, ha ilyen megfordul a fejedben.


Én két év után elhagytam az elsőt - szerettem, de tudtam, hogy képtelen vagyok egy életet mellette leélni főleg fájdalmas, kínlódós szex miatt.


Szakítottunk, a jelenlegi párommal pedig tökéletesen passzolunk az ágyban is, ha az exszel maradok, sohasem tudom meg, milyen a jó szex pl.

2016. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy tényleg úgy érzem, hogy nagyon jól meglennénk, ha örökre szólna ez a dolog, jó páros lennénk, például egy házasságban.

És mi van ha többé nem találok ilyet? Vagy megbánom?

2016. nov. 5. 11:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Sokat elárulhat a dologról.
2016. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!