Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom miert nem mondja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom miert nem mondja meg mi a baja velem?

Figyelt kérdés

2 es fel eve vagyunk egyutt de az utobbi par honapban megromlott a kapcsolatunk mert sokat veszekedtunk, feleslegesen. Egy studio lakasban laktunk es ugye az egy nagy szoba, konyhaval es furdoszobaval. Vagyis sose volt nyugtunk egymastol, mert ugye kell az egyedullet meg otthon is.

Megbeszeltuk, o is, en is elmondtam mi a problemam amin javitani kellene. De meg mindig olyan tartozkodo es azt akarj, hogy magam jojjek ra, mi nem okes meg mindig.

En erre azt mondtam, hogy ne celozgasson, mert az nagyon eretlen es felesleges, hanem konkretan mondja meg, hogy mi a baja. De o azt mondja, jobb ha magam jovok ra. Oszinten, fogalmam sincs. Es arrol se, hogy szedjem ki belole anelkul, hogy ebbol is veszekedes lenne. :/

Otlet?

25/N,F



2016. nov. 4. 20:14
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis studioban LAKUNK, ezt elirtam.
2016. nov. 4. 20:16
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Dobd ki a hisztis pitsát és keress egy férfit.
2016. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva, ez lesz, ha sokaig huzza az agyam ezzel a kitalalosdival. De azt nem ertem, miert gondolja, hogy ahelyett, hogy ELMONDANA, inkabb talaljam ki mert magamnak kell rajonnom. O.o
2016. nov. 4. 20:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinek otlete hogy neki ez miert jo?
2016. nov. 5. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne keress ötletet, megoldást: nincs.

Ez egy embertípus, apám is ilyen volt, nekünk meg pokol a gyerekkorunk.

Ott ül bedurcizva, és találjk ki, melyikünk követett el, milyen halálos vétséget, és hogy lehetne kiengesztelni.


Megbeszéltetek valamit: tartsa be!

2016. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat ez bizony nem jo.

Azt hiszem hiaba szeretem, hosszu tavon ez nem fog mukodni.

Egy idosek vagyunk (papiron) de o valahogy megragadt a tinikorban :/

2016. nov. 15. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Keves a szex
2016. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) az biztos nem. sooot....
2016. nov. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!