Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra szex mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra szex mással?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Szakítás után vagyok 3 héttel, de maga a folyamat már korábban, több hónapja elkezdődött. Rohadtul fáj, de menthetetlen volt a kapcsolat. Még most is őt keresem, a nap 24 órájában rá gondolok. Hiába temetkezek a munkába, a tanulásba, a sportba, ugyanolyan rossz.

Viszont van egy pasi, akivel lehetne egy éjszakára szóló kalandom. Még soha nem jutott eszembe érzelmek nélkül lefeküdni valakivel, de lehet, hogy most megteszem, talán jobb lesz. Próbálom magam átadni az érzésnek, lazulni egyet, régen nem mozdultam ki.

Valakinek tapasztalata ilyen téren van esetleg?

27/N


2016. nov. 4. 22:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
38%
Persze,miért ne.
2016. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy az egyéjszakás "jelölt" a tizes skálán hol helyezkedik el a vígasztaló jóbarát és az érzéketlen alfahím között. Ez utóbbival akár katasztrófába is fulladhat a nagy kaland ha az érzelmi fájdalmak épp rosszkor törnek elő belőled. Inkább a barátnőid körében dolgozd fel előszőr a dolgot, akár egy kis pia kíséretében.

Persze ha eléggé felnőttnek és magabiztosnak érzed magad ilyen helyzetekben, akkor nem kell túl sokat drámázni ha éppen kedvet kapsz a "szex és más semmi"-hez...

2016. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
Tedd meg, majd tagadd le magadnak is.
2016. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így, egy szakítás után másra sem tudtam gondolni csak az exemre. Nagyon hiányzott és nekem sem segített semmi, ezért én is próbáltam az érzelmeim elől más pasihoz menekülni. Nem éreztem iránta semmit, egyszerűen csak jól nézett ki. A szex katasztrófa volt sajnos, nem tudtam ráhangolódni egyáltalán, nem ismertük egymást annyira, hogy tudjuk ki-mit szeret. Nekem ehhez több időre van szükségem, hogy kitapasztaljuk egymás testét, szóval nekem ez volt az első és utolsó egyéjszakás kalandom. :)


De egyébként nem minden csaj ilyen, csak nekem egyszerűen nem megy érzelmek nélkül. Nem azért, mert prűd vagyok, vagy elítélem, sőt kicsit irigykedem is azokra a lányokra akik ilyen téren is élvezik az életet :D

Szerintem próbáld meg, aztán megtudod, hogy bejön-e a dolog.

26/N

2016. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Szergej55 ***** válasza:
100%
Segítek: ezzel nem lesz jobb.
2016. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Csak rosszabb ne legyen, mert akkor végem van.
2016. nov. 4. 23:08
 7/34 Szergej55 ***** válasza:
Azt nem ígérhetem meg neked. Sőt.
2016. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27 évesen ilyen ostobaságot nem illene már elkövetni. Heverd ki először, aztán kamatyolj.
2016. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Az uncsim felesége is így gondolkodott, aztán lett egy gyereke mástól és a válás sem maradt el, most már csak hetente láthatja az uncsim a két fiát.
2016. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen éjszaka semmit nem fog megoldani neked.
2016. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!