Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges, hogy a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges, hogy a párommal szinte már csak szexelünk?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves a kapcsolatunk és minden tökéletes volt, nagyon szeretjük egymást, viszont mióta egyetemre járok, nagyon kevés időt tudunk együtt tölteni.:(

Én ugye egyetemre járok, így tanítási szüneteim sincsenek, a barátom pedig sokat dolgozik és még csak nem is Budapesten lakik, ezért csak ritkán tud átjönni hozzám vagy én hozzá.

Csak heti 1-2 alkalommal néhány órára tudunk találkozni amikor is többnyire csak lefekszünk egymással és eszünk valamit, aztán megyünk a dolgunkra. Nem arról van szó, nagyon jó vele a szex, de régebben sokkal több időt tudtunk együtt tölteni és kicsit félek, hogy egy idő után egyfajta szexkapcsolattá fog lealacsonyodni a kapcsolatunk, de szerinte minden rendben van és ugyanúgy szeret, akármilyen kevés időt is vagyunk együtt.

Kicsit félek, hogy mi lesz a kapcsolatunkkal, ha ez a dolog hosszú távon is így marad és nem úgy néz ki, hogy változni fog:(

Valami ötlet?



2016. nov. 5. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

vmi netes dologgal nem tudnátok beszélgetni néha?


egyébként, ha vicces részét nézzük, akkor egészséges, megvan a sport a hétre. :)

2016. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Beszélni nyilván minden nap szoktunk:)

Itt arról van szó, hogy nagyon ritkán tudunk csak együtt lenni

2016. nov. 5. 10:32
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Legalább még szexeltek :) Meddig fog ez tartani? Mert ha évekig az gáz, de ha nemsokára lehetőségetek lesz ezen változtatni akkor nincs gond.
2016. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez, jobban össze tart benneteket, mintha, sokat együtt vagytok, de a szexel meg kínlódtok.
2016. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semmi baj nem lesz, ez most egy ilyen idoszak:)


Viszont azt megkerdezhetem, hogy milyen egyetemre jarsz, hogy soha nincs tanitasi szuneted?

2016. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem egészséges. Tetszik, vagy nem tetszik, tudomásul kell venni, hogy minden ember változik. Ha nem vagytok együtt, ha csak szexelni jártok össze, kizárt dolog, hogy ezek a változások azonos irányban fognak történni. Ez pedig előbb-utóbb távolodást fog eredményezni.
2016. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Heti 1-2 találkozás, ami evés és szex nem jelent kapcsolatot, az meg főleg nem, ha szerinted ez probléma (szerintem is), szerinte meg jó ez így.
2016. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem egeszseges !!! Ennek vege lesz ha most nem lesz valtozas..
2016. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi éjjel nappal együtt vagyunk minden tökéletes csak már szex nincs, szerinted ez jobb helyzet? 4esnek adok igazat... 39f
2016. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez akkor fog visszaütni ha pl màr csalàdot akartok alapitani és akkor jön az hogy nem tudtok sokat talizni mivel alig van időtök talàlkozni és kevés is arra az idő !Addig persze elvagytok gondolom a pàrodnak ez igy is jó elvan !
2016. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!