Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy normalisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy normalisan müködö parkapcsolat oylan, mitn kulcsar edinae?

Figyelt kérdés
Az edes eletben bemutatott kapcsolata siralmas, nezni is faj, semmiben sem ertenek egyet, semmi tisztelettel nincsenek egymas irant es ehhez kepest jarnak kb fel eve, de erre akar szülni?? Hova jut a vilag? Mi visz arra egy nöt, h idaig süllyedjen, h ennyire teperjen egy pasiert, aki latszolag semmibe veszi? En annyira szegyellnem magam, ah orszag vilag elött igy viselkedne velem a parom. Megis mi lehet a fejeben, h azt hiszi, erre erdemes gyereket vallalni?
2016. nov. 5. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Egy normális értelmi szinttel rendelkező ember nem néz ilyen szennyet és nem a bulvármédiából tájékozódik!
2016. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tök régóta nem kapcsoltam rtl-re meg tv2-re. Így nem tudom, mit csinál...
2016. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik este kapcsolgattuk a tv-t a párommal és megakadt a szemünk az Édes életen, amikor éppen Kulcsár Edináékat mutatta. 1 perc után feltettem a kérdést a barátomnak, hogy ez a műsor tényleg a való életüket mutatja-e be, vagy vannak benne azért túlzások. Ő az utóbbira voksolt. Elgondolkoztam rajta, mégha túlzás is van a műsorban, akkor is egy érett felnőtt nő, hogy hagyhatja, hogy a párja ennyire megalázza és semmibe vegye ország világ előtt...
2016. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki az a K. Edina?
2016. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!