Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet ez? Rajtakaptam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez? Rajtakaptam, hogy exbarátnővel csetel, napi több órát.

Figyelt kérdés
Haragszom rá emiatt, állítólag nem történt semmi, de nagyon zavar, hogy vele oszt meg mindent, meg amikor összeveszünk, ő az első akit megkeres. A csaj meg totál szerelmes, és lelki szemetest csinál magából. Nem tudom, hogy féltékeny vagyok-e vagy inkább az bánt, hogy nem a mi kapcsolatunkat épitgeti, hanem az exével beszéli meg a mi problémáinkat.
2016. nov. 5. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Minél előbb!
2016. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!