Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már kényszerkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már kényszerkapcsolatban valamikor? Mármint, hogy nem akartátok különösebben, de mégis belementetek. Miért tettétek? Mi történt benne?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Az kényszernek számít, hogy az ingyen pu..ci végett? Ne kelljen mindig keresgélni.
2016. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen, amikor a bolond exem azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, ha elhagyom. :'D Szóval vacilláltam egy ideig, addig elég kényszerkapcsolat-szagú volt a dolog.

Majd kidobtam, és láss csodát, azóta is él, mint Marci Hevesen.

Szánalmas volt az egész. :D

20/L

2016. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Inkább, hogy nem volt sok kedved hozzá, de mégis belementél... Nem feltétlen kényszerből, de mondjuk úgy, hogy tudtad, hogy nem biztos, hogy ebben a kapcsolatban leszel boldog
2016. nov. 6. 21:05
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Szülői "nyomásra" volt egy ilyen kapcsolatom, amiből egy hosszantartó, kapcsolat lett.

Gazdasági érdekfonódások miatt volt érdekelt mindkét familia hogy ez a frigy létrejöjjön.

Annyit profitáltunk belőle mindketten, hogy amiért mások egész életüket ledolgozzák, mi megkaptuk(ház, nyaraló, kocsi).

Persze a cégek működésében is részt kellett venni.

Ez ment egy darabig, és kb úgy ért végett, mint a csapból folyó víz, egyszer csak elzáródott a pénzcsap, majd hirtelen vége lett mindennek.

2016. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
magatok nem kerestetek pénzt?
2016. nov. 6. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:

végre akart velem járni egy nagyon rendes, jószívű, hűséges, korombeli fiú.

nagyon akartam már egy rendes párkapcsolatot. Sajnos nem igazán vonzódtam hozzá, a szex sem volt jó, 3 hónapig bírtam mellette. :(

L22

2016. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azt remélted, hogy rendbe jönnek a dolgaid
2016. nov. 6. 22:22
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én pont egy ilyenben vagyok sajnos.... Belementem egy kapcsolatba 3 és.fél éve azért, hogy megszabaduljak az elmebeteg anyámtól és az alkoholista nevelőapámtól akik amellett, hogy folyton degradáltak még bankautomatának is néztek. Jött ez a pasi, kedves volt, szerelmes, mindent megtett értem és én belementem, hogy szabaduljak otthonról és hátha összejön a dolog, de nem lettem olyan nagyon szerelmes. Most ott tartunk,hogy 3és fél éve együtt vagyunk de nincsenek komolyabb érzelmeim, a párom gondolkodása, mindene rohadtul irritál. Anyáméknál azóta még szarabb a helyzet, nem akarok visszamenni, de nem keresek annyit, hogy el tudjak költözni egyedül. Úgyhogy ez kényszer...... idegileg ki vagyok, es iszonyatosan patt helyzet. Hálisten gyerek nincs és nem is lesz, ha rajtam múlik. 27/L
2016. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

CSatlakozom az első válaszolóhoz. A lány kicsit a fejemre nőtt már, fél év után a közös gyerekeket, 5-10 évvel előre a jövőt tervezgette, meg már ha fél napig nem beszéltünk, azon is megsértődött. De szép volt és valóban ingyen pina volt. Az ágyban nem volt egy nagy szám, de akkor is jobb volt belé üríteni, mint a markomba.


Ma már nem csinálnék ilyet.

2016. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8# 9# undorítóak vagytok mindketten. Miért nem jöttök össze? 8# remélem téged meg kib.asz a pasid és talál egy lányt aki szereti.
2016. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!