Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy megcsalt a barátom, még egy nagyon jó haverja is. Mi az igazság?

Figyelt kérdés
egy barátnőmnek elmondta a pasim legjobb haverja hogy vannak dolgok.. hogy pl. az exével csalt engem még régebben.. tegnap tudtam meg ezt az egészet.. mit tegyek? úgy is kibeszélni magát..segítsetek légyszi..a szívem darabokba van.. :(:(:(
2010. ápr. 28. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Csald meg te is, és mond el a pasid legjobb barátjának...

1:1

2010. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

néha az exek sokáig kapaszkodnak még a volt párjukba

de szerintem tégy úgy, mintha nem tudnád, mert lehet mostmár igazán hű, és csak megrontaná a kapcsolatot egy ilyen veszekedés

2010. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Úristen! Tegyen úgy, mintha nem történt volna semmi....NAgyon jó tanács !!Gratulálok!!

Ha igazán szeretitek egymást, meg tudjátok beszélni! Nyugodj le, és úgy kérdezd meg! Mond, hogy nem akarsz cirkuszolni, de tudni akarod az igazat!

21/L

2010. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg álljatok fel a gép elől és neverjétek itt egésznap a fszotokat :(
2010. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!