Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom exéhez képest nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exéhez képest nem vagyok elég jó és ezt érezteti velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok a nyomába érni az első szerelmének. Ő a tökéletes és azt szeretné h pont olyan legyek mint ő. Külsőre hasonlítunk is. Egyik gyerekori haverja szerint, viszont személyiségre full ellentétesek vagyunk. Ő mégis reménykedik hogy "felnövök a lányhoz". Tudom hogy el kell őt hagynom. Más javaslatotok nincs?

2016. nov. 9. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Gyáva vagy, de a Te döntésed. Tedd meg, de ne úgy add elő később, hogy "gonosz ő, szegény én", mert ez erős ferdítés.
2016. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Akarsz az örök szamár lenni a ló helyett? És azt a tudatot el tudos viselni, hogy sosem fog szeretni téged? És azt, hogy amint lenne az exével lehetősége, azonnal kidobna téged, vagy szanaszéjjel csalna?

Válaszolj magadnak ezekre a kérdésekre és úgy dönts.

2016. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Az első szerelemhez nem tud senki se felérni szerintem. És nem is kell. Ezzel kapcsolatban a hapsidnak vannak durván illúziói. Ha ezt belátja, akkor tudtok a továbbiakban miről beszélni, de ha nem akkor nem megy sajnos. 30/f
2016. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott. Ezen nincs mit javítani. Meg akar változtatni, nem fogad el úgy, ahogy vagy --> nem szeret. Takarodjon vissza az exéhez. :) Nincs még túl rajta.
2016. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha az exét keresi benned, akkor lelkileg még hozzá kötődik. Ez tisztességtelen Veled szemben. Nem dolgozta még fel a szakítást, túl hamar ugrott új kapcsolatba?


Egyet tudnod kell, semmivel sem vagy rosszabb mint az a lány volt, nehogy magadra vedd ezt az érzést.

Ő más volt, ennyi. Nem neked kell változnod, a párodnak kellett volna feldolgozni hogy ő már nincs és ne őt keresse másokban.

2016. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Erre nincs más megoldás.

Neki az exe kell, és nem te. Az egyetlen előnyöd, hogy külsőre hasonlítasz rá. Azt akarja, hogy belsőre és külsőre is legyél teljesen az exe, mert neki még mindig ő kell, és nem te.


Nem is értem, miért alázod magad tovább egy ilyen "kapcsolatban".


Esetleg egyszer csapj oda az asztalra, hogy te TE vagy, és vagy elfogad így, és téged fog szeretni, vagy húzzon a rákba, és keressen egy tökéletes pótlékot az exe helyett. De mivel te már belementél egyszer ebbe a játékba, és te is kaparsz, hogy "a nyomába érj", így kapásból ki fog dobni.

2016. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1%

Érdekes egy világ ez.


Ha a nő keresi a "tökéletes exét" a kövtkező csávóban: "normális, ez tök jogos"


Ha a férfi teszi ezt "húzzon a rákba"...


Nem is értem hogy bukott el ezek után Hillary tegnap.

2016. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mit tegyek?talán keress olyat,akinek te leszel az igazi!
2016. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most gondold végig... ilyen kapcsolatot szeretnél? Ahol te mindig a második vagy egy múltbeli, valószínűleg jócskán megszépült emlékhez képest? Ha megszakadsz, se lennél olyan, mint "ő", mert te valóságos vagy, az, amit a srác szeret pedig már nem létezik.

Nincs túl a múlton, álomképeket kerget, te pedig csak szenvedni fogsz így, ha tényleg meg tudnád szeretni, vagy meg is szeretted. Hagyd, hogy egyedül legyen túl rajta, neked ebben nincs szereped.

2016. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit bmeg? Hagyd ott..
2016. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!