Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy pasi szeret bele egy foglalt lányba, akkor itt azt a tanácsot adják neki, hogy próbálkozzon, de ha egy lány akar egy foglalt pasit, akkor mindenki azt irja neki, hogy ne legyen k. és ne tegyen tönkre egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vajon mitől más az, hogy ha egy pasi szeretné a lányt elvenni a barátjától, avagy esetleg mitől rosszabb az, ha egy kapcsolat már nem működik, és egy másik lány is szereti azt a pasit, aki inkább őt választaná?

Most teljesen mindegy, hogy rám vonatkozik-e valamelyik eset, csak azért irtam ki a kérdést, mert itt sok ilyenbe belebotlik az ember, és elég feltűnő a válaszok különbözősége, attól függően, hogy nő vagy férfi teszi fel az adott kérdést.

Férfiak esetében vajon miért tolerálják jobban, sőt még biztatják is őket, a nők pedig miért vannak lerib...cozva rögtön? Lényegét tekintve ugyanaz a helyzet mindkét esetben...


2016. nov. 9. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert ide jórészt megkeseredett, egyedülálló, önbizalomhiánnyal küszködő férfiak írnak, akik általában nőgyűlölőek.

És szerintük amit szabad egy férfinak, azt egy nőnek nem.

Az itteni válaszok jó része sajnos nem relecáns, építő komment, hanem gyűlölködés.

22/L

2016. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Talán részben azért is van így, mert a férfitól várják el a kezdeményezést ismerkedést során. Itt gyk-n is ez megy, legyen tököd stb... A nő szívét szokták meghódítani, és ha a nő próbál kezdeményezni, annak tudatában hogy esetleg még boldog kapcsolatban is van a pasi, arra igen ezt szokták mondani, hogy ri*anc...


Pasinak meg, hogy próbálj szerencsét... Egyébként én is ezt mondom, ha valaki eltudná venni a barátnőmet, akkor egészségére, nem szeretett eléggé. Viszont engem nem tudna egy ri*anc a rámenősségével magához csalogatni, nem hagynám el őt semmiért, mivel nagyon szeretem :) De akit vinni tudnak, azt vigyék, azért nem kár... Nehéz lenne nagyon, de valahogy csak túlélném

2016. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Alapból rossz dolog belepiszkítani más kapcsolatába. Nemtől függetlenül lehet bárki sz@× ember. Féreértés ne essen, ilyen szempontból én is az vagyok. Volt hogy belepiszkítottam, volt, hogy nekem piszkítottak bele. Beláttam, hogy ez rossz dolog és nem szabad ilyet csinálni. Többet nem is fogok. 30/f
2016. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően van itt az oldalon némi ellenszenv azzal kapcsolatban, ha egy nő kezdeményez. Nem hogy foglalt pasira rámásszon.


Részemről: ha valaki foglalt, akkor azt békén kell hagyni, akármilyen nemű. Ha nem jó a kapcsolata, legyen annyi tartása, önállósága, hogy ki tud szállni belőle. Ha ezt nem teszi meg, akkor később se fogja, inkább fog hajlani a megcsalás, sunnyogás felé, mint az őszinte és egyenes problémamegoldásra, esetleg szakításra, ha valami gond van. Nekem nem kellene ilyen pár.

Ellenben az is igaz, hogy egy jól működő kapcsolatba nem lehet belemászni, bárhogy próbálkozik a harmadik fél. Én is csak képen röhögtem a csajt, aki bepróbálkozott páromnál, majd mikor elkezdett pofátlan lenni, és ránk akaszkodott, kicsit erősebben rászóltam, amitől rögtön észbe kapott, és sikerült megtalálnia a saját barátját.

2016. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ki ír ilyet? Én egyformán rühellem a csábítókat/szeretőket mindkét nemnél. Önjelölt makkarcú "Kaszanovák" és nagyképű ribik.
2016. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Belinkelnél pár ilyet, ami bizonyítja, amit írsz?
2016. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%

"Az itteni válaszok jó része sajnos nem relecáns, építő komment, hanem gyűlölködés."


Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a te kommented. :DD

2016. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak ezt. Ha dagadt pasi akar vékony nőt az természetes. Meg is vigasztalják, hogy csak a felszínes nők utasítják vissza, meg no egy picit mozoghatna azé'..

Ellenben a kövér nőnek azt írják, hogy dagadt p*csa, fogyjon le.

2016. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#8

Eltévedtél, volt egy ilyen téma kb 1 hete vagy mikor, és mi férfiak is megmondtuk neki szemtől szembe, hogy ha a nőktől elvárjuk, hogy adjon magára, akkor fordítva is teljesen normális.

Biztos talál olyat aki moletten is elfogadja, akár egy másik molett nő személyében, de ez nem lehet elvárás mindenki felé. Szóval ezzel a témával teljesen mellélőttél

2016. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ezt. Mindenféleképpen genyó dolog.
2016. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!