Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi lehet? Már nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
Én mindig felfújom,h neki jó legyen akár szülinap,akár évforduló...stb.Megleptem úgyh elsírta magát!Ő meg nem figyel rám!Vett egy cserepes rózsát amit már mondtam,h nem marad meg nálam!Nem vagyok anyagias,de nekem az is elég lett volna ha elmondja mennyire szeret!2éve vagyunk együtt és van egy kislányunk!De ő már annyira megszokásból él velem...nem érzem magam nőnek!A dicséret abból kimerül,h csinos vagy!Ennyi...a lányunkat meg agyon dicséri!Ami nem baj,de nekem miért nem mondja?Megbeszélni nem lehet vele mert egyből támad....Amikor meg mondom neki,h mint régen akkor akkor azzal jön,h az a felszedős időszak volt!Úgy érzem..csak,h vagyok neki!Akkor jó minden ha a fenekét kinyalom és csendbe vagyok!
2016. nov. 9. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
A szex is csak megszokott....szinte akkor ha üríteni akar! :/ Egy férfinek nem így kéne bánni a nővel!Főleg aki szült neki.....
2016. nov. 9. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami! Komoly bajod van! A stílus ami alapján írsz! Idegbeteg jellemre utal! Minden mögé felkiáltójel! Rosszul tagolt! Mondatok! Sértődött 14 éves! Kislány szinten! Fogalmazol!
2016. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem látom annyira rossznak a helyzetet. De kicsit elkapkodtátok a dolgot nem? Alig ismertétek meg egymást és már jött is a gyerek.
2016. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kellene nektek vmi program esetleg elutaznatok egy hetre a gyerek nelkul es jobban megismernektek egymást tobb időtök lenne egymással foglalkozni.
2016. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció.

Szeret, csak halványan.

2016. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!