Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti folytatnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok egy olyan kapcsolatban ahol lassan négy éve együtt vagytok, de a párotok nem mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc? :-)
2016. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Ausztráliában élnek a szülők?
2016. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még jobban is jártál vele... Max megkérdezed miért nem. Ennyi.
2016. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy telt el így 4 év????
2016. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha megindokolja és az indokot én el tudom fogadni, akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2016. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez attól függ miért nem mutatott be? Pl itt az én esetem. Párommal 3 és fél éve vagyunk együtt a szüleim még nem találkoztak vele mert nem is akarnak. Így hát nem is viszem. De a szüleimet sem szívesen hoznám ide mert párom nagyszülei eléggé idegesítőek nem jól hallanak ápolatlanok stb. Így az én és párom családja még soha nem is találkoztak és neten sem beszéltek.
2016. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért. Nincs velük gond (szellemi, egészségügyi) és én sem vagyok olyan lány akit szégyelni kellene. Ő is elzárkozik az én szüleimtől, testvéremtől.
2016. nov. 9. 17:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan és egyenesen rákérdeznék, mi az oka, és ettől függően döntenék.
2016. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Én bárcsak ne ismerném a párom szüleit...

Ha ilyenek, mint az én anyósomék,akkor inkább örülj neki.

Biztos oka van amúgy, a kérdés, hogy mi az oka.

Ő mit mond?

2016. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Vannak olyan családok ahol szülők nem akarják a fiuk, lányuk összes párkapcsolatát megismerni csak azt akivel házasodni is akar majd a gyerekük. Azért elgondolkodnék a helyedben ti vannak komoly tervei a srácnak veled mert ez nagyon olyan áh, elvagyunk míg nincs más felállás s ezért nem akar családokat ismertetni. Összeköltözés, jegyesség, gyerekről, házra hitelről hogy vélekedik? Ezek is lemérheted önmagától mennyire igyekszik előrébb mozdítani a kapcsolatotokat.
2016. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!