Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit keresnek a nők a férfiakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bill25 kérdése:

Mit keresnek a nők a férfiakban? Mitől férfi a férfi? Milyen tulajdonságokkal kell hogy rendelkezzenek?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságok érdekelnének, és az, hogy pl egy visszahúzódó, romantikus, kedves srác, bejönne e manapság a mai lányoknak.

29/F


2016. nov. 9. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonságot keresem egy férfiban. Családcentrikus vagyok, tehát fontos, hogy ő is az legyen. Hűséges, kedves és okos legyen. A külső meg... Nem tudom, nincs ideálom, nem is volt soha. Fogjon meg benne valami. Egy őszinte tekintet, kedves mosoly és ennyi. Lehet, hogy nehéz elhinni, de nekem a külső huszadrangú dolog egy párkapcsolatban.
2016. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:) nem nehéz elhinni. :) de jó tudni, hogy vannak még lányok, akik nincsenek elszállva maguktól, és nem beképzeltek. és a belső fontosabb számukra. :)
2016. nov. 9. 19:22
 3/20 Titusztitusz ***** válasza:
22%
Jaj kérdező...De naív egy férfi lehetel te...Ne hagyjad már, hogy ilyen könnyedén elkábítsanak a hölgyek,mint pl.azt az első válaszoló hölgy tirádái is tették veled,jól láthatóan...Nehogy elhidd már azt,amit írt, a jó ég álldja már meg...Ugye nem akarod a nők álltal örökösen palira vett,kihasznált, és átvert férfiak táborát gyarapítani? Amennyiben nem,úgy a jövőben óvatosabban kezeld majd mindig az olyan hsz-eket is,mint amilyet az első válaszoló is írt...(Főleg az utolsó mondataival vigyázz nagyon...Ez egy baráti jótanács a számodra...)
2016. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az érzelmi biztonság. Azt kell éreznem, hogy bármilyen körülmények között velem van, számíthatok rá.

Sok nőnek nem jön be, nekem meg igen.... "jól csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, az a szemnek láthatatlan".

Megfogott az egyenessége, őszintesége, hangja, határozottsága.... Van számtalan "szépséghibája", mégis azokkal együtt imàdom.... a görbe lábaival és a pocijával ;-)

2016. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem a legfontosabb az, hogy szeressen. Lehet kicsit irreális az elképzelésem, de arra vágyom, hogy a párommal elsők legyünk egymásnak, mindenben. Szeresse a gyerekeket, legyen családunk és tiszteljen engem. Ameddig ez megvan, nekem nem számit más. Külsőleg sem, nincs konkrét elképzelésem, ha valami megfog benne, akkor oké. A szociális tulajdonságai sem érdekelnek, egész addig, amig én vagyok az első neki :) Szóval a visszahúzódó, romantikus, kedves srác teljesen rendben van :)

Mitől férfi egy férfi? Attól,hogy tiszteli és szereti a nőjét, persze olyat, aki ezt ki is érdemli.

2016. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:) mai világban az a baj, hogy bejött a divatba, ill most élesedett ki igazából, az emancipáció, amelynek következménye, a férfias tipusu lányok, és noiesebb férfiak, régebben állandóan az volt a baj, hogy a srácok átverik a lányokat, skalp vadászok, és egyébb hasonló dolgok, de mára ez megváltozott, és most hogy érzékenyebbek lettek a férfiak,egyenes arányban nőtt azzal, hogy a nők megerősödtek, túl sok egójuk lett, ezért nehéz párt találni, vagyis inkább úgy mondom, hogy hosszútávú, valódi érzelmekkel teli, párkapcsolatot kialakítani. Nos, nem tartoztam az átlagba, a nagyszájú, beképzelt, én vagyok a jani, aztán kap egy pofont oszt fekszik táborba, és nem is fogok, mert fontosabb hogy őszintén szeressenek, és én is viszont szerethessek, hisz, sajnos jelenleg nem volt párom, ciki nem ciki,nem óbégatok, nem száj-karatézok, mert nem a pofám járatom, hanem inkább az öklömet, ha úgy adódik. Nem dőlök be senkinek, mert már eleget kaptam az élettől, de akkor is egy normális, kedves, lányra vágyok, aki megért, mellettem van, együtt visszük véghez a terveinket, vállvetve, mint társ, pár, és család, és én ezért cserébe, szeretem, óvom, becsülöm őt, és ha kell kikímélem, segítek neki. :)
2016. nov. 9. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Külsőre legyen top 10, jó ruhái legyenek, jó facebookja, profi képekkel, instagram legalább 100 fotóval, és akkor a csajozás egy létező dolog lesz számodra, amíg ezek nincsenek meg, addig csak szenvedés az egész, és max 1-2 lánynak jössz be a 100-ból, kérdezz meg olyat aki jóképű, menő képekkel meg mindennel, hogy volt e valaha gondja a lányokra? A lányok nyitnak felé, vágynak rá, pláne ha villant egy kockahasat vagy egy bmw-t, tök mindegy hogy a lány rendes vagy nem rendes, akkora a konkurencia, hogy a rendes lányoknak is tökéletes pasi kell, annyi külömbséggel, hogy a rendes lánynak nem az árcédula fontos, de a külsőségek ugyanugy meglegyenek, a k.r.váknak meg nemeleég a tökéletesség még az árcédula se m1.
2016. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:) hááát, akkor ez nem az én világom. :) muszáj leszek valamit kitalálni, vagy magányos yodaként kerülök az örök vadász mezőkre, ahol nincs velem az erő. :) akkor ideje változtatni, amin lehet anélkül, hogy lényegi változást eszközölnék,és megszűnne mindaz, ami vagyok. :)
2016. nov. 9. 20:30
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Titusz soha nem kedveltelek, de most aztán... Na mindegy, rád kár pár szót is pazarolni. Skizofrén vagy és pszichopata.

Én (első válaszoló) SOHA nem hazudok. Miért nem lehet elhinni, hogy vannak még értelmes nők? Csak ők párkapcsolatban élnek, mint én is. Úgy választottam társat magam mellé, ahogy leírtam az első hsz-emben, nem máshogy. Ne kérdőjelezz meg, mert nem ismersz!

2016. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
:) én elhiszem hogy vannak, de mint mondtad, azok már foglaltak, szóval így nehéz lesz párra találni. :)
2016. nov. 9. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!